Dagmara Kaźmierska rozpływa się z zachwytu nad dziewczyną syna: „To nie jest pusta lala”. Wspomina pierwsze spotkanie i mówi o ślubnych planach

Dagmara Kaźmierska z synową

Dagmara Kaźmierska z synową

Dagmara Kaźmierska opowiedziała o dziewczynie swojego syna, Conana. Jaka jest Ewa? Jak wyglądało ich pierwsze spotkanie i co ze ślubem? Zobacz, co zdradziła Jastrząb Post.

Dagmara Kaźmierska zyskała sympatię widzów za sprawą udziału w programie Królowe życia. W reality show, które z założenia miało być odpowiedzią TTV na hit TVN-u Żony Hollywood, postawiła na bycie sobą. Nie ukrywała, że w przeszłości pracowała jako sprzątaczka, oraz że ponad rok spędziła za kratkami. Okres odcięcia od świata wspomina jako najgorszy w swoim życiu.

Conan to jedyny syn celebrytki, który regularnie pojawia się u jej boku. Szybko zyskał swoje grono fanów, ale zapewnia, że praca w mediach nie jest dla niego. Swoją przyszłość wiąże z branżą medyczną. Nie ukrywa, że chciałby zostać lekarzem.

Dagmara Kaźmierska o dziewczynie Conana

Widzowie Królowych Życia mieli niedawno okazję poznać dziewczynę syna Dagmary. Ewa i Conan poznali się na studiach. Gwiazda w rozmowie z Jastrząb Post, z którą spotkała się podczas premiery jej bestsellerowej autobiografi Królowa życia, opowiedziała, jak wyglądało jej pierwsze spotkanie z przyszłą synową:

Ja już teraz śpię spokojnie. Niech im się darzy. Jest w dobrych rękach. Ewunia była bardzo spięta, ja troszkę też, ale wszystko poszło dobrze.

Kaźmierska zdradziła, czy wybranka jej syna wiąże przyszłość z show-biznesem i częściej będzie gościć w Królowych życia:

To nie jest ten typ. Ten świat jest bardzo drapieżny. Tu trzeba się rozpychać rękami i nogami. Ona nie ma w ogóle parcia. Ona ma inne priorytety w życiu. To nie jest pusta lala, która chce być w telewizji ponad wszystko. To jest bardzo wartościowy człowiek. Ona wiedziała kim ja jestem, znała mnie, ale o dziwo nie była mną przerażona aż tak bardzo.

Co ze ślubem Conana i Ewy?

Nie wybiegam tak daleko. Oni muszą skończyć studia, wejść w to życie tak stabilnie. A potem powinni budować wspólną przyszłość, myśleć o rodzinie, dzieciach. Najpierw niech każdy się ustabilizuje. Niech jakoś to będzie. Później w wielu młodych małżeństwach rodzicie muszą pomagać, bo nie od tej strony zaczęli. Oni idą w dobrym kierunku. Dlatego ja nie myślę, jakie będzie wesele, jaki będzie ślub. Może oni zażyczą sobie wylecieć na Bahamy i będą chcieli być sami. Tego nie wiemy. Ja na razie o tym nie myślę, to jest za wcześnie.

Całość rozmowy w materiale wideo.


conanbestia_241313471_137976478528930_5581512618910288886_nDagmara Kaźmierska z Ewą dziewczyną Conana - screen z programu Królowe życia

Dagmara Kaźmierska z Ewą dziewczyną Conana - screen z programu Królowe życia

Dagmara Kaźmierska z Ewą dziewczyną Conana - screen z programu Królowe życia

Dagmara Kaźmierska z Ewą dziewczyną Conana - screen z programu Królowe życia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×