Dagmara Kaźmierska dopiero się rozkręca. Już zapowiada kolejną książkę. Co zdradzi tym razem?

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska zamknęła część swojego życia w autobiografii. Celebrytka wyznała, że na tym nie poprzestanie. Już pracuje nad kolejnym dziełem.

Dagmara Kaźmierska za sprawą udziału w programie Królowe Życia w mig zyskała liczne grono sympatyków. Widzowie uwielbiają ją za cięty język, szczerość i bezpośredniość. Celebrytka cieszy się ogromnym zainteresowaniem, jej profil na Instagramie śledzi ponad milion osób. Z myślą o swoich fanach, wydała autobiografię, w której jeszcze bardziej otwiera się przed nimi.

Kaźmierska pracuje nad kolejną książką. Ile planuje ich wydać?

46-latka zdecydowała się zebrać w jednym miejscu wszystkie informacje o swoim bujnym życiu. Prawdziwa historia Królowej Życia zawiera szczegóły dotyczące jej dzieciństwa, miłości, a także odsiadki w więzieniu. Okazuje się jednak, że 280 stron to za mało, by pomieścić całe życie Dagmary. Celebrytka w rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyznała, że już niebawem rozpocznie prace nad kolejnym dziełem:

To jest namiastka. Bo moje życie jest na 10, 20 książek. Troszkę tego było. Ale to jest kwestia czasu. Powoli będę wszystko ujawniać. Jestem to winna co niektórym ludziom, ale to powoli. Już niebawem będzie kolejna część. Nic nie zdradzę, bo musi być troszkę tajemnicy.

Dagmara Kaźmierska o byłym mężu i dzieciństwie

Gwiazda zdradziła, co może zaskoczyć czytających jej autobiografię:

Jest tu dość sporo o moim byłym mężu. Gdzie ja się zbytnio nie wypowiadałam o nim. Raczej nie poruszaliśmy o nim tej historii, ale wątek naszej miłości, która była przepiękna, to trzeba było gdzieś ująć, żeby to ujrzało światło dzienne. Tu jest dużo o moim mężu, gdzie nigdzie nigdy nie było. To jest właśnie taki aspekt. Jest tu trochę o różnych konsekwencjach, które w moim życiu były niefajne i się odbiły na Conanie. Troszkę tego jest. Na pewno można się wzruszyć, czytając książkę, można się pośmiać. Nigdy nie mówiłam nigdzie o moim dzieciństwie, tutaj mówię. O swoich przygodach, których miałam całe mnóstwo.

Dagmara Kaźmierska wyznała, co było dla niej najtrudniejsze przy tworzeniu książki:

Ciężkie było to później przeczytać. Do tego nie mogłam się zebrać, czy to wszystko chcę, czy nie chcę. Co mi pasuje, co nie. Ja mam bardzo wiele osób, które nie zostały ujęte w tej książce, a które kocham. Ta książka musiałaby być jak encyklopedia, gdybym chciała o wszystkich napisać. A tego, kogo pominęłam, bardzo przepraszam.

Zamierzacie kupić książkę królowej życia?


Dagmara Kaźmierska podpisuje autobiografię

Dagmara Kaźmierska podpisuje autobiografię

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska

Dagmara Kaźmierska - jesienna ramówka TVN 2021

Dagmara Kaźmierska - jesienna ramówka TVN 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×