Dagmara Kaźmierska broni Basi Kurdej-Szatan: „Na pewno ma duży szacunek do Straży Granicznej” [WIDEO]

Dagmara Kaźmierska, Basia Kurdej-Szatan

Dagmara Kaźmierska, Basia Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan dała się ponieść emocjom i obraziła Straż Graniczną. Dagmara Kaźmierska skomentowała ostry wpis i stanęła w obronie młodszej koleżanki.

Basia Kurdej-Szatan zmaga się ostatnimi czasy z ogromną falą krytyki. Wszystko to za sprawą wpisu, w którym dała się ponieść emocjom. Gwiazda w wulgarnych słowach skomentowała to, co dzieje się na polsko-białoruskiej granicy. Aktorka przyznała, że tylko użyte przekleństwa, były w stanie wyrazić jej emocje.

36-latka szybko odczuła na własnej skórze skutki opublikowanych słów. Telewizja Polska postanowiła zerwać z nią współpracę. O tej decyzji poinformował Jacek Kurski, który oznajmił, że Basia 8 grudnia na dobre zniknie z serialu M jak miłość. Pojawiło się jednak kilka gwiazd, które murem stanęły za swoją koleżanką z branży. W tym gronie znalazły się Krystyna Janda, Mandaryna czy Anna Mucha.

Dagmara Kaźmierska broni Basi Kurdej-Szatan

Kolejną osobą, która postanowiła skomentować ostry wpis Basi, jest Dagmara Kaźmierska. Królowa życia również uważa, że aktorka nie chciała nikogo urazić:

Nie mnie oceniać zachowanie innych. Ja uważam, że Basia nie potrzebuje żadnych rad. Ani moich, ani nikogo. Pewne wypowiedzi ludzi na jej temat były niepotrzebne. Stało się, co się stało. Nie wolno teraz na nią skakać. Dlatego, że każdy z nas w emocjach zawsze coś powie nieprzemyślanego. To na pewno nie jest zła kobieta, nie sądzę, że ona chciała zrobić komuś krzywdę. W chwili żalu, w chwili emocji coś chlapnęła, przeprosiła i jest ok. Na pewno nie chciała nikogo tym obrazić, urazić.

Zdaniem Dagmary, Basia ma duży szacunek do osób pracujących na naszej granicy. Nie ukrywa także, że jest już zmęczona „wałkowaniem” tego tematu:

Na pewno ma duży szacunek do Straży Granicznej. Ja nie rozumiem tematu tego dalszego wałkowania. To jest wałkowanie, jakby się nie wiadomo jaka katastrofa stała. Każdy z nas powie coś nie takiego i w nieodpowiednim momencie. Tak się tutaj stało. Ale to jest fajna babka. Dajmy jej w końcu spokój.

Podzielacie zdanie Dagmary?


Barbara Kurdej-Szatan - przebarwienia po ciąży

Barbara Kurdej-Szatan - przebarwienia po ciąży

Dagmara Kaźmierska - jesienna ramówka TVN 2021

Dagmara Kaźmierska - jesienna ramówka TVN 2021

Barbara Kurdej-Szatan w ciąży

Barbara Kurdej-Szatan w ciąży

Komentarze

 • Gość babcia pisze:

  A to odezwał się autorytet jedna warta drugiej, obie królowe chamstwa i wulgaryzmu . Dagmara vel Irena może co najwyżej mieć autorytet w świecie agencji towarzyskich i świata przestępczego. Niech zatrudni Kurdej-Szatan w swoim teatrze w Egipcie.

 • Gośćkos pisze:

  Dagmara schowaj.sie pod ziemie za twoje bogactwo na ktwi dziewczat co zmuszalad di prostytucji Wstyd .jak mozesz sie pokazywac na tym swiecie idz do.burdelu pracow

 • Lula pisze:

  Taki ma szacunek do Straży Granicznej jak ty do dziewczyn , które dla ciebie pracowały …..

  • tylko ja pisze:

   Kobieto ! Nie jesteś żadnym autorytetem i twoje zdanie kompletnie nie ma dla mnie żadnego znaczenia.
   Już całkiem Cię pogięło , naprawdę uwierzyłaś, że coś znaczysz ?
   Ale nadal będziesz dla milionów burdelmamą i stręczycielką.
   Jesteś w TV tzw.”szmatławcu „, bo mają z was oglądalność ,ale to tak jakby porównać tę stację do”szmatławca” Fakt.I tyle jesteś warta i te twoje słowa.
   AUTORYTET , no nie mogę ! Prostytutka z zaburzoną swoją osobowością będzie teraz wypowiadać się na tematy , o których nie ma kompletnie pojęcia. ADWOKAT diabla , ona znowu pokazuje , że wie lepiej co kto myślał.
   Kobieto , zajmij się jakąś pracą,bo menopauza daje ci już na głowę.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×