Roksana Węgiel mówi wprost, co dalej z jej edukacją. Czy wybiera się na studia? [WIDEO]

Roksana Węgiel o edukacji

Roksana Węgiel o edukacji

Roksana Węgiel na dobre zagrzała miejsce w show-biznesie. Koncertuje, występuje w roli prowadzącej, nagrywa piosenki... ale zaraz, co z edukacją? Dowiedzieliśmy się, czy młoda artystka planuje zdawać maturę i iść na studia.

Roksana Węgiel szturmem wdarła się na polski rynek muzyczny. Dorośli śledzą jej poczynania, a dla młodych jest inspiracją. Mimo młodego wieku ma na swoim koncie ogromne sukcesy. Zwyciężyła w programie The Voice Kids, wygrała Eurowizję Junior, a także otrzymała wiele wyróżnień za sprzedaż swoich płyt i singli.

Obecnie Roxie pracuje nad nowym albumem, którego premiera przewidziana jest na 2022 rok. Czas w studiu musi łączyć z zajęciami w szkole, które odbywają się w trybie eksternistycznym. Jak radzi sobie w nauce? Czy planuje iść na studia?

Roksana Węgiel pójdzie na studia? Co dalej z karierą?

Przy takim natłoku obowiązków, koncertach, wizytach w studiu nagraniowym, trudno znaleźć jeszcze czas na naukę. Z tego właśnie powodu Roksana przeszła na nauczanie zdalne. Artystka opowiedziała nam jak teraz radzi sobie z edukacją:

Moje nauczanie wygląda cały czas tak samo. Prowadzę tryb indywidualnego nauczania. Idzie dobrze, że jest ok – zapewnia.

Nasuwają się więc kolejne pytania: co z maturą i studiami?

Na razie nie mam planów jeśli chodzi o studia. Na pewno planuję zdać maturę. Zobaczymy jak będzie wyglądało moje życie po szkole średniej, po maturze. Zobaczymy, czy nadal będzie to tak intensywny bieg – mówi z uśmiechem. Na pewno kiedyś przymierzę się do studiów. Na razie nie mam na to pomysłu.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Roksana Węgiel w sukience inspirowanej kreacją J.Lo

Roksana Węgiel w sukience inspirowanej kreacją J.Lo

Roksana Węgiel – Opole 2021

Roksana Węgiel – Opole 2021

Roksana Węgiel - Jesienna ramówka TVP 2021

Roksana Węgiel - Jesienna ramówka TVP 2021

Komentarze

 • Szymon pisze:

  Ten komentarz, kieruję do ja.
  To ty chamie, wyglądasz jak Stara baba!! Nie obrażajcie Roksany, ponieważ jeżeli ją będziecie hejtować, to ja również będę was hejtować. I ciekawy jestem, komu się szybciej znudzi.

 • Szymon pisze:

  Do gość.
  Roksance. To nigdy woda sodowa nie uderzy do głowy, ponieważ Roksanka jest bardzo porządna. A jeżeli chodzi o twój poprzedni komentarz, to ty się ubierasz jak stara baba i pudernica. Nie obrażaj Roksany, ponieważ jestem jej fanem i zawsze stane w jej obronie. Więc na nic się zdadzą twoje zbędne komentarze, ponieważ zawsze stanę w jej obronie.

 • Gośćlidka pisze:

  Oby jej woda sodowa nie uderzyla do głowy. Czy rodzice nie widzą że to czas na naukę, i przyjaźnie zabawę z przyjaciółmi nie tylko kasa. Pomyślcie mamo i tato.

 • Szymon pisze:

  ” Jak popełni samobójstwo, to kasa matce zostanie!!!” Jak można w ogóle tak pisać!!! Ty jesteś nienormalna Polko!! Głupia, nienormalna hejterka!! Zastanów się nad tym, co ty piszesz!! Jesteś chora, musisz się leczyć!!

 • Gość pisze:

  ppppppaaaaappppaaaa

  • Szymon pisze:

   Pppppaaaapppaa! To ja ci mówię papa gościu. Won mi stąd, skoro się nie umiesz zachować!!!!

 • Polka pisze:

  Jak popełni samobójstwo to matce kasa zostanie

  • Szymon pisze:

   ” Jak popełni samobójstwo to matce kasa zostanie”!!! Zastanów się nad tym w ogóle co piszesz!! Ty hejterze nie normalny! Jak można w ogóle zamieszczać takie komentarze??!! Ludzie są chorzy i nie normalni!! Ty jesteś chory, nienormalny i głupi gościu!! Lecz się!!

  • Szymon pisze:

   „Jak popełni samobójstwo, to kasa matce zostanie” Jak można w ogóle tak pisać!!! Jesteś chora, głupia, nienormalna Polko!! Jesteś zwykłą hejterką!!!! Musisz się leczyć!!!!!!

 • jacek.redaktor pisze:

  Roksana jak sama mówi, zamierza zdać maturę, która jest dla Niej bardzo ważna. Myśli też o studiach, ale to dopiero za kilka lat. Więc w czym problem!?
  Roksana ma indywidualny tok nauczania i bardzo dobrze się uczy. Zna świetnie język angielski, zamierza uczyć się hiszpańskiego. Bardzo lubi język polski, chętnie czyta książki. Pani psycholog ma bardzo niepełny obraz Roksany, jakim prawem wypowiada się w tak pryncypialny sposób na jej temat?! Roksana nie chodzi w sensie dosłownym do szkoły, co nie znaczy że nie ma przyjaciół w swoim wieku. Otóż ma, jak najbardziej i bardzo sobie ceni te przyjaźnie. Rodzice Roksany są przez cały czas przy niej, pilnują aby nie stała się jej jakakolwiek krzywda, doglądają też jej edukacji. Roksana uczy się przez cały czas. Każdego dnia czyta książki, rozwiązuje zadania. Jak wszyscy jej rówieśnicy. Praca w show biznesie nie zajmuje jej 24 godzin na dobę. Obecnie menedżerem jest jej ojciec, który dba aby miała czas na wszystko, w tym na naukę.

  • Gość pisze:

   Ale wszystko wierzący i wierzący.. jaka dokładna sprytna hahahaha.a rodzice ja pilnują śmiech na sali niech zobaczą jak ona się ubiera jak stara baba i pudernica

  • ja pisze:

   hahahaha dobre a nic się tylko rodzice pilnują ze wygląda jak stara baba.hahaha

  • Der pisze:

   Zmanierowana nastolatka. Sodówka uderzyła do główki.

 • Gość pisze:

  Taki live waźne co w głowie jak widac kaka..wcow na szparagach studia to nie wszystko a na zmywak wcale jej życie jej sprawa byle na chleb miała bo nikt jej nie da i to tyle

  • Czesław pisze:

   Oj gościu, aleś ty głupi! Zasobów finansowych na chleb dla siebie i swoich bliskich Roksana ma na 100 lat z okładem,. To w tej chwili najmłodsza milionerka w Polsce.. Zamierza jak sama mówi inwestować w nieruchomości i świetnie na tym zarabiać. I chwała Jej za to! Do tak wielkich pieniędzy doszła ciężką pracą i wybitnym talentem.

 • bedzie płacz pisze:

  Matce Roksana kasa przesłoniła rozum, dziolchs targnie się na życie

 • Polka pisze:

  Wróżę problemy psychiczne, emocjonalne a w efekcie próby samobójcze
  Ale kasa po niej zostanie matce.

  • jacek.redaktor pisze:

   Wróżka się znalazła. Roksana to dziewczyna bardzo silna psychicznie, przez wiele lat trenowała judo i to jak sama mówi, bardzo ją zahartowało.

  • Szymon pisze:

   Polka ty na prawde jesteś chora!! Zastanów się co ty piszesz! Czy ty wiesz, że za takie komentarze jak twoje, to możesz iść siedzieć? Jeszcze jeden zobacze takiego typu komentarz, a napiszę Komu trzeba.

 • Gość Ewa pisze:

  Skończy na podstawówce A po co jej nauka jak woda uderzyła do głowy już dawno….

  • Gość pisze:

   Racja woda uderzyła i teraz wali w ten łeb. A wcale nie śpiewa fajnie już ładniej śpiewa moja siostrzenic

  • Gość pisze:

   Wcale nie śpiewa fajnie moja siostrzenica piękniej spiewa

  • Gość pisze:

   Akurat podstawówkę skończyła 2 lata temu, a teraz jest w liceum

  • jacek.redaktor pisze:

   Jest już w trzeciej klasie szkoły średniej i bardzo dobrze się uczy! Półtora roku temu zerwała współpracę z wytwórnią płytową UNIVERSAL MUSIC POLSKA a jej menedżerem jest jej własny ojciec. Dlatego tez teraz ma znacznie więcej czasu i robi tylko to i tylko tyle ile jest w stanie zrobić aby nie kolidowało to między innymi z nauką. Tak więc wszystko jest w jak najlepszym porządku. Za dwa latra matura a studia też za jakis czas,

  • Jurek z Krosna pisze:

   Jakiej podstawówce! W twojej tępej głowie czas chyba się zatrzymał w roku 2018. Przecież Roksana jest już w trzeciej klasie szkoły średniej, chociaż rocznikowo powinna być w drugiej. Ale rodzice posłali Ją rok wcześniej do szkoły ponieważ była nad wiek rozwinięta pod względem intelektualnym. Świetnie się uczy. Zna doskonale język angielski, zamierza uczyć się hiszpańskiego. Bardzo lubi język polski, chętnie czyta książki. To wzór do naśladowania dla leniwej polskiej młodzieży.

 • Lukas pisze:

  Musiałaby być idiotką jakby marnowała 5 lat na studia! Ona sukces już osiągnęła