Oliwer Kubiak uciekł z egzaminu na prawo jazdy: „Dziękuję bardzo, innym razem”. Co się wydarzyło?

Oliwer Kubiak

Oliwer Kubiak

Czy Oliwer Kubiak z Prince Charming ma prawo jazdy? Zwycięzca gejowskiego show zdradził nam, że z samego egzaminu zrezygnował tuż przed. Dlaczego?

Oliwer Kubiak to zwycięzca pierwszej edycji programu randkowego dla gejów – Prince Charming. To właśnie jemu udało się zdobyć serce tytułowego księcia, Jacka Jelonka. Gejowskie show było kręcone przez 30 dni, jednak odcinki były emitowane przez trzy miesiące. W związku z tym para aż 167 dni musiała ukrywać się ze swoimi uczuciami. Starali się również nie pokazywać publicznie w swoim towarzystwie po to, aby nikt nie zorientował się, że są razem. W końcu nadszedł ten moment, gdy mogli się pochwalić swoim uczuciem:

W końcu możemy pochwalić się naszymi pierwszymi wspólnymi zdjęciami. Ostatnie 167 dni spędziliśmy schowani w domowym zaciszu, aby przypadkiem nie zdradzić nikomu finału naszej wspólnej przygody w Prince Charming. Od dzisiaj, w końcu możemy wychodzić z domu razem, bez kaptura i ciemnych okularów, udając kuriera – oficjalnie razem – czytamy w ich wspólnym wpisie.

Kim jest Oliwer Kubiak?

Zwycięzca pierwszej edycji Prince Charming pochodzi z Gdańska. Po powrocie do Polski przeprowadził się do swojego ukochanego, z którym mieszka w Warszawie. Oliwer Kubiak w przeszłości chciał zostać politykiem. Rozpoczął studia w tym kierunku, jednak finalnie z nich zrezygnował. Wkrótce później poszedł na kurs z grafiki. 26-latek obecnie jest związany z mediami. Przyszłość wiąże z produkcjami telewizyjnymi – interesuje go praca za kamerą.

Oliwer dał się poznać jako osoba spokojna, skromna i wrażliwa. Po udziale w programie zdobył rzeszę fanów, którzy śledzą w sieci każdy jego krok.

Czy Oliwer Kubiak ma prawo jazdy?

Podczas rozmowy na żywo z Jastrząb Post, Oliwer zdradził, że kilka lat temu podszedł do kursu na prawo jazdy. Ostatecznie nie udało mu się zdobyć dokumentu:

Bardzo nad tym ubolewam. Kiedyś robiłem, ale nie dokończyłem, więc teraz to jest na takiej liście priorytetów do odhaczenia i to właśnie będzie na liście postanowień na nowy rok.

Po chwili okazało się, że zrezygnował tuż przed wejściem na egzamin:

Byłem na tyle zestresowany, że przed samym egzaminem powiedziałem: dziękuję bardzo, innym razem. Nie podszedłem i czekam na ten moment, aż będę na tyle dojrzały, by podjąć tę próbę.

Zdradził, że posiadanie prawa jazdy trafiło na listę jego celów na 2022 rok. Trzymamy kciuki. Cała rozmowa poniżej.

Jesteście fanami Oliwera?


Oliwer Kubiak i Jacek Jelonek. Fot. Instagram

Oliwer Kubiak i Jacek Jelonek. Fot. Instagram

Oliwier Kubiak – Prince Charming spotkanie prasowe

Oliwier Kubiak – Prince Charming spotkanie prasowe

Oliwier Kubiak z Prince Charming

Oliwier Kubiak z Prince Charming

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×