Monika Pietrasińska pierwszy raz o intercyzie. Zdradziła nam, jak wygląda jej umowa z mężem. „To była jego decyzja” [WIDEO]

Monika Pietrasińska o intercyzie

Monika Pietrasińska o intercyzie

Monika Pietrasińska o intercyzie. Czy podpisała z mężem umowę wyłączającą wspólność majątkową? O to zapytała ją reporterka Jastrząb Post.

28 sierpnia 2020 roku Monika Pietrasińska wzięła ślub. Influencerka, właścicielka imponujących wdzięków i gwiazda Miłości na bogato poślubiła Pawła Stypka, który oświadczył się jej rok wcześniej podczas wakacji w Chorwacji. W tym roku para będzie świętować drugą rocznicę małżeństwa, któremu kibicuje wielu przyjaciół i fanów modelki.

Ostatnio Monika pojawiła się na imprezie salonu fryzjerskiego. Wyglądała świetnie, rozsyłała uśmiechy, pozując do zdjęć i chętnie odpowiadała na pytania dziennikarzy. Reporterka Jastrząb Post, Karolina Motylewska, zapytała ją o intercyzę.

Monika Pietrasińska podpisała intercyzę?

Umowa majątkowa pomiędzy małżonkami jest coraz popularniejsza wśród młodych par. Wiele osób decyduje się na podpisanie intercyzy w celu zabezpieczenia własnego majątku w razie ewentualnego rozwodu. Czy na taki krok zdecydowali się również Monika Pietrasińska i Paweł Stypek? Ostatnie zdanie w tej sprawie należało do ukochanego celebrytki.

Nie. Nie mamy podpisanej intercyzy. Była to decyzja mojego męża, który darzy mnie dozą zaufania. Ja na nic nie naciskałam – powiedziała Jastrząb Post.

Dla Moniki rozmowa na temat wyłączenia wspólności majątkowej była bardzo trudna. W końcu decydując się na ślub, nie skupiała się na rozwodzie. Zwłaszcza że Pietrasińska i Stypek są pewni uczucia jakim się darzą, dlatego decyzja mogła być tylko jedna:

To jest taki trochę ciężki temat przed ślubem, bo tu niby się kochamy, tu chcemy do końca życia być razem. A tu nagle dość grząski temat, co z intercyzą? I wszystko wychodzi na wierzch. Natomiast my nie podpisywaliśmy intercyzy. Ale to była jego decyzja.

Cała rozmowa poniżej.


Monika Pietrasińska i Paweł Stypka na wakacjach

Monika Pietrasińska i Paweł Stypka na wakacjach

Monika Pietrasińska i Paweł Stypka na wakacjach

Monika Pietrasińska i Paweł Stypka na wakacjach

Ślub Moniki Pietrasińskiej

Ślub Moniki Pietrasińskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×