Madzia i Oleh z „Big Brothera” zrobili kolejny krok w związku! Teraz już tylko czas na ślub [WIDEO]

Madzia Wójcik i Oleh

Madzia Wójcik i Oleh

Madzia Wójcik o związku z Olhem. Zwyciężczyni Big Brothera i jej partner podjęli przełomową dla ich relacji decyzję. Jaką? O tym gwiazda reality-show opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Madzia Wójcik w programie Big Brother wygrała nie tylko 100 tysięcy złotych, samochód i popularność, ale też coś bezcennego – miłość. Gwiazda od czterech miesięcy jest w związku z przystojnym Ukraińcem, z którym prawie do samego końca rywalizowała o główną nagrodę. Niewielu wierzyło, że ich uczucie przetrwa po programie. Tymczasem ich miłość kwitnie.

Madzia i Oleh nadal są parą i nic nie wskazuje, by cokolwiek w tej kwestii miałoby się zmienić. Zwłaszcza, że ukochany zwyciężczyni Big Brothera poza domem Wielkiego Brata okazał się jeszcze ciekawszą osobą, niż w trakcie programu. W życiu codziennym, bez kamer i obcych współlokatorów, doszło nawet do przełomowego kroku w ich związku – zamieszkali ze sobą w mieszkaniu, które po zakończeniu show Madzia dostała od swoich rodziców.

Ja uważam, że jeżeli nie szukasz, to znajdziesz. Ja też wierzę w przeznaczenie. To się zdarza nawet w TV. My mieszkamy razem. Bardzo dobrze się razem mieszka. Oleh jest lepszy w życiu realnym. Jest na pewno lepszy niż w TV – wyznała Madzia Wójcik w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Wójcik uważa, że Oleh w programie był po prostu zbyt zestresowany:

Wtedy on był zestresowany. Teraz jest taki prawdziwy i jest naprawdę bardzo miło.

Ciekawe, czy Oleh i Madzia zdecydują się na ślub. Tego im życzymy.

Zobacz: Madzia i Oleh wyskoczyli na wspólną imprezę! Zdjęcie pary tafiło do sieci i namieszało jak nigdy! Jednak kryzys?


Madzia Wójcik – Flesz Fashion Night 2019

Madzia Wójcik – Flesz Fashion Night 2019

Madzia Wójcik – Flesz Fashion Night 2019

Madzia Wójcik – Flesz Fashion Night 2019

Madzia i Oleh

Madzia i Oleh

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×