Szukaj

Kamil Lemieszewski obraził widzów. Zwycięzca „Big Brothera” komentuje swoją wypowiedź [WIDEO]

Kamil Lemieszewski o Big Brotherze

Kamil Lemieszewski wygrał program Big Brother 2. Jak komentuje swoje zwycięstwo? Co zrobi z wygraną? Czy żałuje, że nazwał widzów "głupkami"? 

Kamil Lemieszewski wygrał kolejną edycję programu Big BrotherCzy spodziewał się, że z domu Wielkiego Brata wyjdzie jako zwycięzca? Kiedy emocje nieco opadły, na ten temat porozmawiał z naszą reporterką:

Z jednej strony się nie spodziewałem, z drugiej strony szedłem tutaj po zwycięstwo. Tak naprawdę przyszedłem tutaj, żeby się dobrze bawić. Na tym mi najbardziej zależało. Nie wiedziałem w ogóle na czym polega dom Wielkiego Brata, podejrzewałem, że albo Mały Książę wygra, albo Martyna, ponieważ przeszła ogromną przemianę. Przyszła jako dziewczynka, a wychodzi jako kobieta. Trzymałem za nią mocno kciuki, aby to ona zajęła pierwsze miejsce, ale przypadło ono mnie. Dziękuje wszystkim za to, że na mnie głosowali.

Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2

Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2

Kamil Lemieszewski komentuje swoją niefortunną wypowiedź

Mężczyzna, oprócz tytułu zwycięzcy, otrzymał czek na 100 tysięcy złotych, a także samochód. Czy ma już pomysł, co zrobi z pieniędzmi? Okazuje się, że część z nich chce przekazać na cele charytatywne, kolejną na samorozwój:

Będzie dużo tematów do rozporządzenia całą gotówką. Na pewno dam na cele charytatywne, na wspieranie Polonii za granicą i wspieranie domów dziecka w Polsce. Zależy mi, aby Polonia za granicą mogła otrzymać książki, więc muszą pojawić się one w bibliotekach. Będę robił też krótkie filmy o Polakach, bohaterach narodowych, którzy uratowali nas od niewoli i walczyli o naszą wolność. Przydadzą się też te pieniądze, aby zrobić premierę jednego z moich filmów, który zrobiłem o słowiańskim woju i legendach polskiej kultury. Chciałbym promować Polskę na świecie i oczywiście Polską kulturę.

Lemieszewski przejdzie do historii nie tylko przez fakt, że wygrał program, ale także przez wypowiedź w czasie finału. Po odebraniu nagrody zakpił z widzów, którym przyznał „złotego Kamila za totalną głupotę”. Jak skomentował swoje słowa?

Albo się mnie kocha, albo nienawidzi. Mądrość tkwi w głupocie. Głupi nie wie, że jest głupi, a mądry wie. Jeżeli ktoś rozumie to powiedzenie, to mi przebaczy i spojrzy na to zupełnie inaczej. Chodziło mi tylko o to, że każdy z nas jest głupi w życiu i popełnia głupoty.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Gwiazdy na finale „Big Brothera”: Reni Jusis, Gabi Drzewiecka, Małgorzata Ohme, Madzia Wójcik


Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2

Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2

Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2

Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2

Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2

Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×