Agnieszka Kaczorowska mówi nam, czego nie wybaczyłaby mężowi. Po chwili dodała: „Ja tego nie biorą pod uwagę”

Czego Agnieszka Kaczorowska nie wybaczyłaby mężowi? Gwiazda Klanu zdradziła nam, co mogłoby na dobre poróżnić ją z Maciejem Pelą. Na szczęście prawdopodobieństwo, że do tego dojdzie, jest niemal zerowe.

Agnieszka Kaczorowska 7 września 2018 roku poślubiła Macieja Pelę. Parę połączył taniec, a ściślej mówiąc – wspólny biznes. Poznali się podczas rekrutacji pracowników, których gwiazda Klanu chciała zatrudnić do swojej szkoły. Od razu między nimi zaiskrzyło, chociaż Maciej nie miał pojęcia, że Agnieszka jest doskonale znaną milionom Polaków osobą. Pierwsza randka była kwestią czasu. Dziś są małżeństwem, które doczekało się dwóch córeczek.

Para snuje poważne plany na resztę życia. Nie tak dawno Kaczorowska zdradziła nam, że wraz z ukochanym chcieliby kupić dom w Toskanii, którą tak bardzo pokochali. We włoskim regionie odbył się ich ślub i właśnie tam para planuje zamieszkać w przyszłości.

Jest to nasze marzenie. Ja nie bez przyczyny w ten sposób zażartowałam na Instagramie na Prima Aprilis. Ponieważ ja uważam, że wszystko, co wypowiadamy, ma ogromną moc. Więc nawet jak żartujemy, to żartujmy mądrze. Gdyby to się spełniło, to jest to dla nas ok. Jest to jedno z naszych marzeń. Nie mamy tego jeszcze przerobionego na cel, który jest w danym momencie do zrealizowania. Jest to po prostu na razie w chmurach. Tam braliśmy ślub. Tam się fantastycznie czujemy. Może kiedyś?

Chociaż uczucie, jakie łączy Agnieszkę i Macieja, jest bardzo silne i nic nie wskazuje, by miało się to zmienić, to reporterka Jastrząb Post zapytała aktorkę, czego nie wybaczyłaby mężowi. Jej odpowiedź była bardzo szybka i bardzo konkretna.

Czego Agnieszka Kaczorowska nie wybaczyłaby mężowi?

Kaczorowska wyznała przed naszą kamerą, że jest tylko jedna rzecz, która mogłaby na dobre poróżnić ją z ukochanym. Gwiazda poprzednich edycji Tańca z gwiazdami przyznaje, że nie byłaby w stanie zaakceptować niewierności ze strony męża.

Nie wybaczyłabym zdrady – powiedziała.

Na szczęście Agnieszka ma ogromne zaufanie do Macieja i jest przekonana, że do zdrady między nimi nigdy nie dojdzie:

Ale ja w ogóle nie biorę tego pod uwagę. Bo ufamy sobie, jesteśmy razem, kochamy się i wiemy, że będziemy ze sobą do końca życia.

Cała rozmowa poniżej.


Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela – Wielka Gala Gwiazd Plejady 2021

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela w Dzień Dobry TVN

Komentarze

 • Gość pisze:

  Oboje są narcystyczni i nie znoszą jak ktoś ma inne zdanie niż oni ale może kiedyś dorosna bo to że mają dzieci nie znaczy że idzie to w parze z mądrością życiową. Kiedyś może przestaną blokować ludzi na instagramach i facebookach

 • Gośćnina pisze:

  Otóż to, nigdy nie można być pewnym żony lub męża. Nigdy.

 • Gość pisze:

  A to pseudo celebrytka jednego serialu dno jaka gwiazda bedzie chcial bzyknac to pujdzie jak nie jeden cichopkowa kochala hakiel i DNO prosze pani wiec nie gadaj lepiej nic ja bym go nie chcuala gdyby ciebie nie bzyknol kto by cie bzykal

 • Gość pisze:

  Kto to jest ???że niby taka znana

 • Gość Babcia pisze:

  Też byłam pewna męża,który nawet nie był miły dla innych kobiet.Zakochal się w siedemnaście lat młodszej i zostawił mnie i syna.Nigdy nie bądź zbyt pewna zwłaszcza kogoś,a i sobie zbytnio nie ufaj.Przyjdzie chwila nad ,która nie zapanujesz i twoja pewność będzie nic nie warta

 • Gość pisze:

  Drugiej takiej gosposi nie znajdzie, łysy pelak jest gospodynią domową i Kaczorowska go utrzymuje

 • Gość pisze:

  Nie ma co byc takim pewnym. Juz ile takich bylo par a potwm rozwod. Lepiej milczec i robic swoje.

 • Gość pisze:

  Slodziaki..

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×