Szukaj

Conrado Moreno został poetą! Tylko nam zdradził co chce przekazać intymnymi wierszami! [WIDEO]

Conrado Moreno wiersze

Conrado Moreno wiersze

Conrado Moreno komentuje swoją poezję

Conrado Moreno w rozmowie z Jastrząb Post opowiedział o swojej poezji. Dlaczego zdecydował się wyrażać emocje właśnie w taki sposób? Komu i co próbuje przekazać? Zobaczcie wideo!

Conrado Moreno swojego czasu był jednym z najpopularniejszych Hiszpanów w Polsce. Jednak od jakiegoś czasu on sam nieco unika show-biznesu, a jego profil na Instagramie pełen jest osobistych wpisów, aforyzmów i wierszy. Do kogo kieruje swoją poezję?

To jest coś co robię absolutnie dla siebie. Nie robię tego dla kogoś, nie robię tego z myślą o tym, że ktoś to zauważy, dostrzeże. Nawet szczerze mówiąc mam problem z określaniem tego mianem wierszy. Wydaje mi się, że wiersz jest formą zarezerwowaną dla osoby, która może się nazywa poetą. Ja takową się nie uznaje, ale z wielką przyjemnością dzielę się swoimi refleksjami, swoimi myślami, swoimi uczuciami, które drzemią we mnie.

W rozmowie z reporterką Jastrząb Post, wyznał, że jest to tak naprawdę jego osobista terapia, która pozwala mu radzić sobie z różnymi rzeczami:

Jest to taka moja osobista terapia, która bardzo jest mi potrzebna. A nie ukrywam, że w takim świecie, w którym teraz się znajdujemy – świecie blichtru, światła, kamer- jest to czasem płytkie. Bardzo jest mi potrzebna taka głębia w moim życiu. To jak prowadzę swój profil na Instagramie – w pełni staram się odzwierciedlać jaką jestem osobą, jak postrzegam świat. Szczerze mówiąc boli mnie taka płycizna i dostrzeganie relacji w taki sposób dość szorstki. One nigdy nie mogą być powodem do wstydu, dlatego ja je po prostu wylewam.

Jesteście fanami twórczości Conrado?

Już wiadomo po kim Anna Kalczyńska odziedziczyła urodę! Jej mama na premierze filmu „Kurier” zrobiła prawdziwą furorę!

Gwiazdy na premierze filmu „Kurier”: Cezary Pazura, Anna Kalczyńska, Krzysztof Zalewski, Andrzej Duda

Piękny gest Filipa Chajzera. Zatrudnił sie jako kurier, a swoją pensję przeznaczył na hospicjum


Conrado Moreno- Gwiazdy Pytania na śniadanie i Dzień Dobry TVN

Conrado Moreno- Gwiazdy Pytania na śniadanie i Dzień Dobry TVN

Conrado Moreno – bankiet charytatywny Zostań psim aniołem

Conrado Moreno – bankiet charytatywny Zostań psim aniołem

Conrado Moreno z żoną i synem w 2014 roku

Conrado Moreno z żoną i synem w 2014 roku

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×