Szukaj

Colin Farrell będzie czarodziejem w ekranizacji kolejnej powieści J.K. Rowling

Aktor wcieli się w rolę czarownika Graves`a

„Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć” – tak brzmi tytuł filmu opartego na losach drugoplanowych postaci z sagi o Harrym Potterze i książce o tym samym tytule autorstwa oczywiście J.K. Rowling (słynna autorka napisała też scenariusz filmu). Colin Farrell zagra tam czarownika Graves’a, a w rolę głównego bohatera – Newtona Scamandera, autora bestiariusza czytanego przez Harry’ego, wcieli się Eddie Redmayne – ubiegłoroczny laureat Oscara za rolę Stephena Hawkinga w „Teorii wszystkiego”.

Zdjęcia zaplanowano w Nowym Jorku i Londynie. Colin Farrell od kilku dni widywany jest w stolicy Wielkiej Brytanii na zajęciach z jogi i na spacerach z siostrą, wszystko więc wskazuje na to, że zaczął już pracę na planie. 6-letni Henio, synek Colina i Alicji Bachledy-Curuś, jak niemal każde dziecko na świecie, zna przygody Harrego Pottera, ale tata w filmie pełnym magii to coś wyjątkowego!

Trzyczęściowy film reżyseruje David Yates, ten sam, który reżyserował cztery ostatnie części Harry’ego Potter’a. Premierę pierwszej części zaplanowano na 16 listopada 2016 roku. Jest szansa, że podczas uroczystej premiery Alicja, Colin i mały Henio wreszcie pojawią się razem, bo wbrew pogłoskom para ma doskonałe relacje.

Trudno o lepszą okazję by zamanifestować przyjaźń po rozstaniu…

18.DEC.2013 - BEVERLY HILLS - USA *** EXCLUSIVE PICTURES *** IRISH ACTOR COLIN FARRELL TAKES HIS SON HENRY CHRISTMAS SHOPPING IN BEVERLY HILLS BYLINE MUST READ : XPOSUREPHOTOS.COM ***UK CLIENTS - PICTURES CONTAINING CHILDREN PLEASE PIXELATE FACE PRIOR TO PUBLICATION *** **UK CLIENTS MUST CALL PRIOR TO TV OR ONLINE USAGE PLEASE TELEPHONE 44 208 370 0291**

Colin Farrell z synkiem Heniem

Alicja Bachleda-Curuś i Collin Farrell

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell

 


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×