Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Tylko u nas! Gwiazdy komentują zwycięstwo Kamila Stocha! Anita Włodarczyk, Agnieszka Kaczorowska, Robert Korzeniowski, Krzysztof Ibisz [WIDEO]

Gwiazdy o Kamilu Stochu


Kamil Stoch to zdecydowanie numer 1!

6 stycznia to zdecydowanie jeden ze szczęśliwszych dni Kamila Stocha. Fenomenalny skoczek przeszedł do historii wyrównując osiągnięcia Svena Hannawalda, a także został uznany za Najlepszego Sportowca Roku pokonując Anitę Włodarczyk i Roberta Lewandowskiego! Gwiazdy obecne na 83 edycji Plebiscytu Przeglądu Sportowego wprost nie mogły się go nachwalić. Krzysztof Ibisz jest pod ogromnym wrażeniem skoków narciarskich.

Kamil Stoch, ale też sukcesy polskich skoczków, no naprawdę jesteście panowie fantastyczni, dziękujemy Wam za te wielke emocje.

Anita Włodarczyk, polska lekkoatletka, dwukrotna złota medalistka igrzysk olimpijskich również nie mogła wyjść z podziwu!

Śledzę karierę Kamila i to, co dzisiaj zrobił to coś niesamowitego, przeszedł tym sukcesem do historii. To co dzisiaj zrobił, to tylko potwierdzenie, że jest fantastycznym zawodnikiem i teraz tylko trzymać kciuki, żeby ten wyczyn powtórzył na Igrzyskach Olimpijskich w lutym.

Agnieszka Kaczorowska nie kryła wzruszenia!

Ogromne gratulacje, co tutaj dużo mówić. Fantastycznie, że mamy takich sportowców i to nie tylko skoczków narciarskich. Bo my Polacy jesteśmy bardzo i cierpliwi i wytrwali i pokorni.

My również gratulujemy Kamilowi i trzymamy kciuki za jego sukces na Igrzyskach, a Was zapraszamy na materiał!

Gala Mistrzów Sportu 2018: Gigantyczny biust Karoliny Szostak na gali Przeglądu Sportowego to istne szaleństwo!

Gala Mistrzów Sportu 2018: Odchudzona Agnieszka Kaczorowska oszołomiła fotoreporterów swoim imponującym dekoltem do samego pasa!

Znamy Sportowca Roku 2017! Oto pełne wyniki plebiscytu „Przeglądu Sportowego”! Lewandowski, Stoch czy Włodarczyk?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×