Szukaj

Adam Woronowicz dosadnie skomentował filmy Patryka Vegi! „Jak na polskie warunki…” [WIDEO]

Patryk Vega

Patryk Vega

Adam Woronowicz o filmach Patryka Vegi

Adam Woronowicz w rozmowie z Jastrząb Post wyjawił, co sądzi na temat artystycznej filmowej twórczości Patryka Vegi. Jakie ma zdanie na temat produkcji stworzonych przez wzbudzającego sporo emocji reżysera? Zobaczcie wideo!

Adam Woronowicz, to aktor który na co dzień unika ścianek i skupia się na pracy. W brawurowy sposób wciela się w czarny charakter w serialu Diagnoza, a mało kto wie, że wystąpił on także w jednym z filmów Patryka Vegi. Jak ocenia najbardziej kontrowersyjnego reżysera dzisiejszych czasów?

Znam Patryka. Jak najbardziej mu kibicuję. Uważam, że jest kimś naprawdę wyjątkowym w tym naszym środowisku i jego filmy ściągają ogromne rzesze ludzi, ja myślę, że to jest coś takiego, że się wyrabia pewna marka. Tutaj nie trzeba dużo mówić – Pitbull to jest Patryk Vega. A co będzie dalej, jak Patryk się będzie rozwijał? Liczę na to, że powstaną nowe filmy, a naprawdę powstają z ogromnym rozmachem jak na polskie warunki i robią ogromne wrażenie.

Aktor uważa, że Vega jest w 100% unikatowy:

Na pewno jest to ktoś, kto się wymyka. On nie robi kina artystycznego, nie owija w bawełnę. Robi filmy, które chce, żeby były filmami kasowymi i żeby przyciągały do kina jak największe rzesze ludzi, to jest ktoś kogo wcześniej w polskim kinie na pewno nie było.

Jak myślicie, czy po takich słowach Adam ma szansę na kolejny angaż u Vegi?

Céline Dion ściągnęła Michała Szpaka do Las Vegas! Za kilka dni wydarzy się coś niesamowitego!

Coraz chudszy Patryk Vega na premierze “Kobiet Mafii 2”. Nie przesadził trochę?

Patryk Vega dokonał cudu! Pokazał się bez koszulki po niezwykłej metamorfozie! Teraz zrobił się z niego prawdziwy przystojniak!


Patryk Vega - premiera filmu Kobiety Mafii 2

Patryk Vega - premiera filmu Kobiety Mafii 2

Patryk Vega bez koszulki. Schudł 44 kg w 8 miesięcy

Patryk Vega bez koszulki. Schudł 44 kg w 8 miesięcy

Patryk Vega - premiera filmu Kobiety Mafii 2

Patryk Vega - premiera filmu Kobiety Mafii 2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×