Radek Majdan oszaleje z radości! Małgorzata Rozenek pochwaliła się nam, co dała mu na 50. urodziny. Nie oszczędzała

Małgorzata Rozenek o urodzinach Radka Majdana

Małgorzata Rozenek o urodzinach Radka Majdana

Co Małgorzata Rozenek dała Radosławowi Majdanowi na 50. urodziny? Gwiazda zdradziła nam, jaką niespodziankę przygotowała dla męża. Widać, że nie oszczędzała.

Małgorzata Rozenek ma za sobą dwa małżeństwa zakończone rozwodem. Dopiero u boku trzeciego męża znalazła to, czego nie miała w poprzednich relacjach. Od 2013 roku jest związana z Radosławem Majdanem, z którym na każdym kroku udowadnia, jak bardzo się kochają. Do tego doskonale wiedzą, jak pielęgnować swoją relację. Nie oszczędzają na niespodziankach, które sprawiają sobie na każdym kroku.

Cały show-biznes był pod wrażeniem, gdy w 2018 roku Małgorzata dostała od Radosława mercedesa za ponad 300 tys. złotych. Mężczyzna nie oszczędzał na prezentach także przy okazji innych urodzin i wspólnych rocznic, podobnie jak jego żona. Rozenek właśnie udowodniła, że ma gest i ani jej w głowie oszczędzanie na swoim ukochanym.

Reporterce Jastrząb Post zdradziła, jaki prezent przygotowała dla Radka na jego 50. urodziny, które przypadają na 10 maja.

Co Małgorzata Rozenek dała Radosławowi Majdanowi na 50. urodziny?

Przed naszą kamerą Rozenek pochwaliła się, jaką niespodziankę zafundowała swojemu ukochanemu. Nie mogła dłużej jej trzymać w tajemnicy, ze względu na szereg aktywności niezbędnych do jej realizacji. Para 6 maja wyleci do Stanów Zjednoczonych. Tam nie tylko uczczą jubileusz Majdana, ale też spełnią jedno z jego największych marzeń:

Z samego rana wylatujemy do Miami. Radosław obchodzi swoje okrągłe urodziny, a my kochamy Formułę 1. Tak jak niektórzy zdobywają koronę świata, to my chcemy zdobyć różne tory, na których Formuła 1 się odbywa. I dlatego w ramach prezentu zabieram mojego męża na wyścig Formuły 1 i na spotkanie z Lewisem Hamiltonem, którego uwielbiamy.

Widać, że gwiazda nie oszczędzała na prezencie. Już sam lot i pobyt w hotelu w Miami to spory wydatek – nie wspominając o biletach na Formułę 1.

Zaraz po Radosławie urodziny będzie świętował ich synek. Henio w czerwcu skończy 2 lata. Co na tę okazję przygotowali jego rodzice?

Ja muszę otrząsnąć się z urodzin mojego męża, gdzie lecimy na kilka dni, ponieważ nie chcemy zostawiać dzieci na długo, więc prawie tyle ile jesteśmy w podróży, tyle będziemy na miejscu. To będzie szybki wyjazd, jak na zmianę stref geograficznych. Ale prosto z lotniska jedziemy na imprezę i na spotkanie z przyjaciółmi. Dopiero wtedy zacznę planować urodziny reszty rodziny. Po drodze przed Henrykiem jest Tadeusz, później jestem ja, później jest Stasio i dopiero potem jest Henryk.

Dla Rozenek połowa roku jest jak okres Świąt Bożego Narodzenia:

U nas ta końcówka maja i początek czerwca to trochę jak Boże Narodzenie. Zawsze nam to dzieli rok na pół.

Cała rozmowa poniżej.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Walentynki 2022

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Walentynki 2022

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan -sylwester 2021

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan -sylwester 2021

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Komentarze

 • Adam pisze:

  L H to ty fajansiaro mozesz spotkac ale w gabinecie figur z wosku a nie w realu !!!

 • Jozek pisze:

  Do roboty się weźcie dwa nieroby po ch…..się chwalisz gdzie jedziesz 😂😂😂kogo to interesuje tyle pomyj na ciebie wylewają a ty danej jak świnia swoje żałosne

 • Gość pisze:

  Wszystkiego najlepszego!

  • GosiuniaGość pisze:

   Tylko SOLENIZANT to obchodzi IMIENINY!!
   URODZINY obchodzi JUBILAT.
   Ona musi dbać o niego.
   W koncu on przyszedł goły, a ona z bagazem i starsza od niego.
   1968r urodzona…

 • Gość pisze:

  Zesrała się bida i jęczy.Oj będzie ona kiedyś głośno plakac

 • Lola pisze:

  Mój mąż nie przepada za F1, ale też chciałam go czymś fajnym zaskoczyć. Zabrałam go do Leszna na latanie w tunelu aerodynamicznym, bo chciał spróbować spadania ze spadochronem, ale nie był do końca przekonany. Bardzo mu się to spodobało 😀

 • Grazyna pisze:

  Majdanowa stara się o Radka stać ja na takie prezenty ich sprawa dużo zdrowia dla solenizanta bo sympatyczny

 • Gość Babcia pisze:

  A gdyby tak choć raz bez chwalenia się Gosiu.Zycie cię upokorzy za te przechwałki.

 • Gość pisze:

  Oto wypowiedz inteligentnej kobiety!

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×