Co Magda Gessler dała wnuczce na pierwsze urodziny? Lara pochwaliła się niespodzianką od babci-gwiazdy [WIDEO]

Lara Gessler o urodzinach Neny

Lara Gessler kilka dni temu świętowała pierwsze urodziny swojej córeczki Neny. Opowiedziała nam o tym wyjątkowym dniu. Nie zgadniecie, jaki prezent dla wnuczki przygotowała Magda Gessler.

Lara Gessler wiosną zeszłego roku pochwaliła się cudowną nowiną. Córka znanej restauratorki zapozowała ze sporych rozmiarów brzuszkiem i oznajmiła, że spodziewa się pierwszego dziecka. Od tamtej pory chętnie dzieliła się kolejnymi zdjęciami swoich krągłości, a fani razem z nią odliczali dni do rozwiązania.

Pod koniec października na świecie pojawiła się urocza Nena, która skradła nie tylko serce swoich rodziców, ale też babci. Z dnia na dzień stała się również ulubienicą fanów swojej mamy. Na kilka tygodni przed porodem Lara i Piotr Szeląg zaręczyli się i jeszcze zanim ich córka dołączyła do rodziny, zdążyli wziąć ślub. Był to dla nich przełomowy rok i wyjątkowy czas.

Lara Gessler o pierwszych urodzinach Neny

Córeczka Lary i Piotra ma już roczek. Przez ten czas jej rodzice chętnie chwalili się kolejnymi zdjęciami maleństwa, a fani mogli podglądać, jak zdrowo rośnie i rozwija się pociecha młodej restauratorki.

Widać, że w macierzyństwie córka Magdy Gessler odnalazła się doskonale. Również gwiazda Kuchennych Rewolucji stara się jak najwięcej czasu spędzać z uroczą Neną.

Niedawno szczęśliwa mama z okazji pierwszych urodzin swojej pociechy podzieliła się serią niepublikowanych wcześniej kadrów, czym zrobiła wspaniały prezent internautom. Lara w rozmowie z reporterką Jastrząb Post zdradziła, jak upłynęło jej te 12 miesięcy:

To był bardzo trudny rok. Zdarzyło się wiele rzeczy na które czekałam w pozytywnym i negatywnym znaczeniu tego słowa. Cieszę się, że wieńczy ten rok takie piękne wydarzenie.

Jaki prezent od babci i rodziców otrzymała Nena?

Od babci ubrania. Od nas otrzymała ubrania i zabawki. Ale myślę, że to, co dziecko może dostać od rodziców to jest czas. Więc to jej dajemy każdego dnia.

Podzielacie zdanie Lary?


Magda Gessler z Neną

Nena - wnuczka Magdy Gessler

Lara Gessler z córką Neną na jesiennych zdjęciach

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×