Kasia Cichopek zdradziła, co robi, gdy wraca do pustego domu. Tu nie ma mowy o nudzie! Przy okazji wybrała między Dowbor a Szelągowską

Kasia Cichopek o nowym mieszkaniu

Kasia Cichopek o nowym mieszkaniu

Kasia Cichopek o swoim nowym mieszkaniu. Jak się urządziła i co robi, gdy wraca do domu z pracy, w którym jest sama? Przy okazji oceniła programy Kasi Dowbor i Doroty Szelągowskiej.

Kasia CichopekMarcin Hakiel postawili na nogi cały show-biznes, gdy opublikowali oświadczenie z informacją o rozstaniu. Para zakończyła swój związek po 17 latach. Nic nie wskazywało, że ich uczucie się wypala. Dziś oboje układają swoje życie na nowo. On związał się z poznaną przez internet kobietą, a ona skupia się na działalności zawodowej.

Kasia, odchodząc od Marcina, zostawiła mu cały apartament, w którym mieszkali przez ostatnie lata. Zamieszkała za to w wynajętym mieszkaniu, które znajduje się w niewielkiej odległości od dawnego lokum. Wszystko po to, by być w stałym kontakcie z dziećmi – Helenką i Adasiem.

Wnętrza nowego gniazdka Kasi możemy podglądać w postach, jakie udostępnia na Instagramie. Widać, że prezenterka postawiła na przytulne mieszkanie, w którym znajdują się duża kanapa, stolik kawowy o nieregularnym kształcie, a w oknach dopiero kilka dni temu pojawiły się zasłony. Aktorka nie zapomniała też o swoich pociechach. Z myślą o 9-letniej córeczce znalazła wnętrze, w którym znajduje się pianino.

Kasia Cichopek o nowym mieszkaniu

Jak Kasia odnajduje się w nowym miejscu? Reporterce Jastrząb Post zdradziła, że jest fanką minimalizmu, a gdy tylko wraca do pustego domu po pracy, oddaje się serii drobnych przyjemności, które składają się na wielką całość:

Naprawdę wiele się uczę od mojego współprowadzącego Jonatana, architekta, który zawsze dobrze mi doradzi. Ja się czuję dobrze w przestrzeni minimalistycznej. Musi być dużo drewna, lubię styl boho, taki właśnie ciepły. Jak wracam do domu, zrzucam z siebie kostium sceniczny, to lubię się po prostu czuć swobodnie. Lubię ciepłą atmosferę. Lubię dresy, lubię koc, lubię poduszki, lubię świece. Tak czuję się najlepiej.

Przy okazji zapytaliśmy Kasię o to, czyj program jest jej bliski – Kasi Dowbor czy Doroty Szelągowskiej?

Nie śledzę ich aż tak. Widziałam poszczególne odcinki. Każdy program jest świetny. Dziewczyny są absolutnie zawodowe, fantastyczne, programy mają świetną fabułę. To są programy robione z ogromnym rozmachem, mój program jest nieco inny. Obie panie są fenomenalne. Ciężki wybór.

Cała rozmowa poniżej.


Kasia Cichopek - mieszkanie

Kasia Cichopek - mieszkanie

Kasia Cichopek - mieszkanie

Kasia Cichopek - mieszkanie

Kasia Cichopek pokazała mieszkanie

Kasia Cichopek pokazała mieszkanie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×