Szukaj

Przez „Big Brothera” kariera Kamila legła w gruzach. Stracił kontrakty, ma problem ze zdrowiem [WIDEO]

Kamil Lemieszewski o Big Brotherze

Kamil Lemieszewski o Big Brotherze

Kamil Lemieszewski nie owija w bawełnę i mówi, jak kontrakt z Big Brotherem ogranicza uczestników. Sam przez udział w realiy-show stracił kilka propozycji współpracy i musi stawiać czoła poważnym problemom ze zdrowiem.

Wydawałoby się, że wygrana w tak popularnym formacie, jakim jest Big Brother, wiąże się jedynie ze spijaniem śmietanki i brylowaniem w blasku fleszy. Nic bardziej mylnego. Kamil Lemieszewski, który pół roku temu okazał się najbardziej lubianym przez widzów mieszkańcem domu Wielkiego Brata, po programie wielokrotnie zderzył się ze ścianą.

Big Brother. Kamil Lemieszewski gorzko o programie

Jeden z najbardziej kolorowych uczestników drugiego sezonu reaktywowanego po latach reality-show przyznał w rozmowie z naszą reporterką, że przez Big Brothera przeszły mu koło nosa propozycje, które kiedyś otrzymywał bez większych problemów. Wyliczył dokładnie, co stracił po tym, jak jako ostatni wyszedł z domu oblepionego kamerami w każdym zakamarku.

Po Big Brotherze straciłem kilka ról w filmach, mam trudności w pracy w reklamie, bo kojarzą mnie z Big Brotherem. Nie można podróżować po świecie, więc to wszystko wygląda trochę inaczej. (…) Kontaktowałem się z produkcją, leci właśnie muzyka z Archiwum X, to może wyjaśnić, co produkcja o tym myśli. Wielka niewiadoma.

Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2

Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2

Jest coś jeszcze gorszego niż utracone kontrakty. Lemieszewski o problemach zdrowotnych. Po jednej z „zabaw” w programie musiał poddać się intensywnemu leczeniu. Jeszcze w trakcie show skarżył się na bóle i krwioplucie, z którym zmaga się do teraz.

Byłem teraz u lekarza i okazało się, że po udziale w programie i po pyle, który był tam rozpylony, przez 4 miesiące muszę być dosyć intensywnie leczony. Ten pył został mi w płucach i zniszczył śluzówkę w górnych drogach oddechowych. Produkcja czasami popełnia błędy i tak jest, jak ludzie nie wiedzą, jakich produktów używać. (…) Po wizycie kosmitów, po tym tygodniu siedzenia w bunkrze, musiałem odwiedzić medyka, który podał mi specjalne leki, dzięki czemu przeżyłem i  nie opuściłem programu, bo powinienem zostać hospitalizowany. Do dnia dzisiejszego krwawię po tym pyle, który został rozpylony. Zacząłem brać specjalne środki, które zmniejszają krwawienie. W programie codziennie krwawiłem i wypluwałem krew. Może widzowie tego nie wdzieli, ale o tym mówiłem. Dotrwałem do końca, pomimo problemów. Nie poddaję się, cały czas ćwiczę, należę do grupy wojowników, którzy brną do przodu.

Medal ma na szczęście dwie strony. Żeby nie było tak gorzko, Kamil przyznaje, że dzięki udziałowi w reality-show poznał Ewę – swoją „żonę” i nawiązał kilka cennych przyjaźni.

Oprócz tego zyskaliśmy trochę więcej popularności, poznaliśmy się bliżej z Ewą, zaprzyjaźniliśmy się z Małym Księciem, więc jest też dużo wartości dodatnich.

Wyznania Kamila są mocną kontrą do tego, co mówią inni uczestnicy Big Brothera. Zwykle o programie wypowiadają się w samych ochach i achach. Powód? Umowa, która podobno ma ograniczać swobodne/negatywne wypowiadanie się na temat projektu.

Tak jest w umowie. Umowa zobowiązuje nas do mówienia o tych projektach tylko w superlatywach. Inaczej nie możemy.

Kamil swoją umowę z producentami Big Brothera rozwiązał niemalże od razu – prawie 4 lata przed jej wygaśnięciem. W tej samej rozmowie zdradził nam, że jego dzienna stawka za pobyt w domu Wielkiego Brata była skandalicznie niska. Na konto mieszkańców wypływało raptem 37 złotych za każdy dzień spędzony w programie. Jako zwycięzca otrzymał 100 tys. zł, które po odliczeniu podatku zostało uszczuplone o 15 tys.

Zapis całego live’a z Kamilem poniżej.


Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2

Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2

Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2

Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2

Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2

Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×