Agnieszka Hyży pod naciskiem Grzegorza odważyła się na ryzykowne zmiany w swojej karierze. Taki krok wymagał sporej odwagi

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży

Agnieszka Hyży, Grzegorz Hyży

Co Grzegorz Hyży powiedział Agnieszce na pierwszej randce? Dziennikarka po latach zdradziła Jastrząb Post, jak bardzo jego słowa wpłynęły na jej przyszłość.

Agnieszka i Grzegorz Hyży poznali się za kulisami jednego z sopockich festiwali. On śpiewał, ona zapowiadała jego występ. W oczekiwaniu na wyjście na scenę zamienili kilka słów, po których finalista X-Factora od razu wyszedł z zaproszeniem na kawę. Już po pierwszym spotkaniu trafiła w nich strzała amora. W 2015 roku, po kilku miesiącach związku, pobrali się w tajemnicy w Rzymie. Zdjęcia z ceremonii, wbrew ich woli, opublikowało Życie na gorąco.

Od siedmiu lat prezenterka Polsatu i piosenkarz tworzą jeden z najpiękniejszych związków w polskiej branży. Niedawno doczekali się wspólnego potomka. Oboje nie tylko odnoszą sukcesy w świecie show-biznesu. Szczególnie Agnieszka zdecydowała się sprawdzić na innych płaszczyznach. Otworzyła firmę, która przynosi jej satysfakcjonujące zyski, przez którą to musiała nieco ograniczyć swoją działalność telewizyjną.

Czym dokładnie zajmuje się Agnieszka Hyży? Jest pomysłodawczynią platformy Wedding Show, ale też dyrektorką kreatywną największego portalu ślubnego w Europie, czyli wedding.pl. Jest CEO & Director of Public Relations How2, pierwszej w Polsce platformy z interaktywnymi ebook’ami. Dla różnych marek, wraz ze swoim teamem AH! Story, tworzy strategie i plany marketingowe oraz komunikacyjne.

Podczas gali ShEO Awards 2022 gwiazda odebrała nagrodę dla Najbardziej kreatywnej w start-upie. O swoich pierwszych krokach poza światem mediów opowiedziała reporterce Jastrząb Post. Nie ukrywa, że gdyby nie mąż, nie dotarłaby do miejsca, w którym obecnie się znajduje.

Agnieszka Hyży o wpływie Grzegorza Hyżego na jej drogę zawodową

Grzegorz, gdy tylko poznał Agnieszkę, od razu zaczął motywować ją do stworzenia czegoś własnego. Już na pierwszych randkach zwrócił uwagę na jej umiejętności, mówiąc, że pasuje nie tylko do produkcji Polsatu:

On mnie zawsze wspiera we wszystkich moich działaniach. Od pierwszego dnia naszego spotkania, gdzie poznaliśmy się w telewizji, w mediach, więc doskonale wiedział, czym się zajmuję, bo mnie znał. Od pierwszych chwil mówił, że ja powinnam się też rozwijać poza telewizją. On bardzo parł do tego tak pozytywnie, żebym rozwijała się w innych dziedzinach, widział we mnie ten potencjał. Często też dzięki niemu miałam odwagę, aby zrobić coś niemedialnego, ale biznesowego. Że to jest też miejsce, w którym mogę się odnaleźć.

Niewykluczone, że gdyby nie mąż kariera Agnieszki nie potoczyłaby się tak imponująco:

Jak tak sobie analizuję moje ostatnie lata, to rzeczywiście Grzesiek był takim mocnym wiatrem, który ja dostałam jeżeli chodzi o moją działalność mniej telewizyjną, mniej show-biznesową, a właśnie tę biznesową. Może chciał mieć po prostu żonę bizneswoman, nie wiem.

Pomimo ogromnych sukcesów Hyży rzadko jest z siebie w pełni zadowolona:

Ja jestem taką osobą, która rzadko kiedy jest tak zadowolona w 100%. Mam takie poczucie, że muszę więcej, więcej i apetyt rośnie w miarę jedzenia, i cały czas widzę nowe horyzonty. Muszę nauczyć się doceniać sama siebie, bo chyba z tym mam największy problem.

Cała rozmowa poniżej.


Grzegorz Hyży i Agnieszka Popielewicz. Fotka z Instagrama

Grzegorz Hyży i Agnieszka Popielewicz. Fotka z Instagrama

Grzegorz Hyży na romantycznym zdjęciu z ciężarną Agnieszką Hyży

Grzegorz Hyży na romantycznym zdjęciu z ciężarną Agnieszką Hyży

Grzegorz i Agnieszka Hyży 6. rocznica ślubu

Grzegorz i Agnieszka Hyży 6. rocznica ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×