Szukaj

Viki Gabor była speszona na spotkaniu z Górniak. Wcześniej dostała od diwy serię wiadomości. Znamy ich treść

Edyta Górniak, Viki Gabor

Edyta Górniak zdradziła nam, że napisała wiadomość do Viki Gabor tuż przed jej występem na Eurowizji Junior. Potem spotkały się na żywo. Jak umiejętności nastolatki ocenia diwa?

Viki Gabor odkąd pojawiła się w programie The Voice Kids, cały czas zachwyca swoim głosem. Występ w muzycznym show otworzył jej drogę do wielkiej kariery. Kolejnym ważnym wydarzeniem był udział w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Młoda gwiazda najpierw wygrała krajowe eliminacje, zdobywając maksymalną ilość głosów. Nie pozostawiła też szans uczestnikom z innych krajów, a występ z piosenką Superhero został najwyżej oceniony przez telewidzów. Wygraną w konkursie potwierdziła tylko swój wielki talent.

Edyta Górniak o występie z Viki Gabor

Na muzyce Edyty Górniak przez wiele lat wychowało się kilka pokoleń artystów. Jedną z najbardziej utalentowanych młodych artystek w kraju jest zdecydowanie Viki Gabor. Pomimo młodego wieku już zyskała sobie status gwiazdy.

13-latka zachwyca swoim mocnym i dojrzałym głosem, a jej wrażliwość muzyczna jest wręcz niespotykana. Edyta Górniak reporterce Jastrząb Post opowiedziała, co sądzi o młodej wokalistce i jakie stosunki je łączą.

Ja się cieszę, że poznałam Viki, bo ja do niej pisałam w dniu, kiedy występowała na dziecięcej Eurowizji. Napisałam jej, że dzisiaj będzie jej wieczór, że wygra. Czułam, że tak będzie. Moja przepowiednia się sprawdziła, więc napisałam jej a nie mówiłam? Ona podziękowała mi bardzo miło. Podeszłyśmy do siebie, ona była lekko speszona.

Edyta jest pod wrażeniem Viki:

Bardzo grzeczna, śliczna i pięknie śpiewa. Poznałam jej mamę. Żałuję, że nie było więcej czasu, bo chciałyśmy pogadać, porobić sobie zdjęcia z fanami. Wszystko tak szybko przebiegło. Dzisiaj pracowałam, wczoraj pracowałam do nocy, mieliśmy premierę singla. Ona była jednym z gości, wiec właściwie tak przemknęła. Żałuję, że nie miałyśmy więcej czasu.

Cała rozmowa poniżej.


Edyta Górniak - Jaka to melodia?

Edyta Górniak - Jaka to melodia?

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019

Viki Gabor za kulisami Eurowizji Junior 2019

Viki Gabor za kulisami Eurowizji Junior 2019

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×