Szukaj

Allan to prawdziwy dżentelmen. W szczególny sposób uczcił Dzień matki. Edyta Górniak zdradziła, co dostała

Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak i Allan Krupa

Edyta Górniak zdradziła nam, co dostała od Allanka na Dzień matki. Jaką niespodziankę dla niej przygotował? Gwiazda pęka z dumy. I słusznie, bo wychowała sobie prawdziwego dżentelmena.

Edyta Górniak spełnia się nie tylko zawodowo, jako artystka wspierana przez potężną armię fanów, ale także prywatnie. Choć gwiazda jest singielką, to u swojego boku ma mężczyznę, który nigdy jej nie zawiódł – syna Allana Krupę. W marcu chłopak skończył 16 lat. Za dwa lata przekroczy granicę pełnoletności. Mimo to nie zapomina o matce w jej dniu.

Co Edyta Górniak dostała od syna na Dzień Matki?

Jeszcze kilka lat temu Dzień matki dla Edyty Górniak wyglądał tak samo – były laurki, słodkości i życzenia. Od niedawna Allan celebruje to święto na zupełnie innych zasadach. W tym roku wręczył mamie jej ulubione, białe kwiaty, a potem ucałował obie dłonie. Chciałoby się rzec, że nastolatek to dżentelmen, jakich coraz mniej.

Kwiatki. Pocałunek w dłonie z każdej strony. Nie zabrał mnie na obiad, ale dlatego, że miałam skończyć wcześniej nagranie. Ale nie skończyłam. Może innego dnia. To już jest mężczyzna – powiedziała Edi w rozmowie z Jastrząb Post.

Jakie prezenty kiedyś otrzymywała artystka?

Kiedyś, jak był młodszy robił mi laurki. Nie mam już niestety laurek. Mogę dostać przytulenie, buziaka. Dostać buziaka od szesnastolatka, to jest i tak bardzo dużo. Przytulenie i ucałowanie po rękach to jest big deal. Więc nie narzekam. Nie każda mama może się ucieszyć tym, że nastolatek, chce wyrazić jakąkolwiek czułość wobec mamy.

Edycie gratulujemy syna.

Zobacz także: Gdzie pracuje Allan?


Edyta Górniak spotkała się z Allanem Krupą

Edyta Górniak spotkała się z Allanem Krupą

Allan Krupa ugotował obiad dla Edyty Górniak

Allan Krupa ugotował obiad dla Edyty Górniak

Allan Krupa ugotował obiad dla Edyty Górniak

Allan Krupa ugotował obiad dla Edyty Górniak

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×