Andrzej Wrona o prezencie dla Zosi Zborowskiej na trzecią rocznicę ślubu. Sprytnie to sobie wymyślił [WIDEO]

Andrzej Wrona o trzeciej rocznicy ślubu

Andrzej Wrona o trzeciej rocznicy ślubu

Wielkimi krokami zbliża się rocznica ślubu Andrzeja Wrony i jego żony Zofii Zborowskiej. Siatkarz ma pomysł na nietypową niespodziankę dla Zosi. Co przygotował na tę okazję?

Andrzej Wrona to reprezentant Polski w siatkówce,  grający na pozycji środkowego. Swoją pasję  i ogromną wiedzę na temat sportu wykorzystuje także jako dziennikarz sportowy w Newonce.radio.

Prywatnie sportowiec jest mężem  Zofii, córki słynnych aktorów – Marii Winiarskiej i Wiktora Zborowskiego. Para, uznawana za jedną z najbardziej lubianych w polskim show-biznesie, poznała się w 2018 roku na jednej z branżowych imprez. Ich spotkanie było zupełnie przypadkowe, jednak oboje od początku wiedzieli, że to przeznaczenie i już kilka miesięcy później siatkarz oświadczył się swojej wybrance na Mazurach.

W sierpniu 2019 roku zakochani wzięli ślub, podczas którego towarzyszyli mu jedynie najbliższa rodzina i przyjaciele. W marcu 2021 roku szczęśliwi małżonkowie ogłosili, że spodziewają się dziecka. Pod koniec lipca na świat przyszła córka Zofii Zborowskiej i Andrzeja Wrony, dla której wybrali imię Nadzieja.

Co Andrzej Wrona przygotował dla Zosi Zborowskiej na trzecią rocznicę ślubu?

Zbliża się trzecia rocznica ślubu sportowca i aktorki, w związku z tym postanowiliśmy zapytać Andrzeja o jego plany. Czy przygotował już prezent swojej żonie? Oto co powiedział reporterce Jastrząb Post:

Dzięki, że mi przypomniałaś, to zdążę jeszcze ogarnąć jakiś prezent. Zosia lubi prezenty kreatywne i ja też lubię takie wymyślać.

Andrzej ma dość ciekawe podejście do prezentów dla swojej drugiej połówki. W ich doborze kieruje się nazewnictwem każdej z rocznic ślubu.

Na początku naszego małżeństwa stwierdziłem, że skoro są te nazwy tych rocznic, to ktoś sprytniejszy ode mnie to wymyślił, to postaram się trzymać nazewnictwa i wymyślać takie prezenty, które nawiązują do nazwy danej rocznicy. W tamtym roku mi się udało, w tym roku też spróbuję.

Andrzej i Zosia w tym roku będą obchodzić trzecią, skórzaną rocznicę ślubu. Ciekawe, na jaki prezent zdecyduje się Andrzej?


Zofia Zborowska i Andrzej Wrona ślub

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona ślub

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub

Zosia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona ślub

Zofia Zborowska i Andrzej Wrona ślub

Komentarze

  • Nina pisze:

    My z mężem kreatywni nie jesteśm i stawiamy na praktyczne prezenty. W tamtym roku kupiliśmy sobie iRobota a w tym nowy narożnik pod który robot może wjechać 😀

  • Gość Toja pisze:

    Kup jej torebkę oczywiście markową żeby pokazać że Cię stać.Moze buty,ale to już ryzykowny prezent bo wg przesądów może od Ciebie odejść.Albo portfel ,bo Zośka pieniążki lubi przytulać.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×