Cleo apeluje do rodziców. Zauważyła coś niepokojącego w zachowaniu wielu dzieci: „Szkoda, że tak się teraz dzieje”

Cleo wspomina dzieciństwo

Cleo wspomina dzieciństwo

Cleo wspomina dzieciństwo i apeluje do rodziców. Gwiazda zauważyła coraz popularniejszy problem wśród najmłodszych. Za jej czasów to było nie do pomyślenia.

Cleo, to znana polska wokalistka, którą słuchacze z pewnością kojarzą z przebojów takich jak Za krokiem krok czy Zabiorę nas. Gwiazda urodziła się 25 czerwca 1983 roku w Szczecinie, jednak większość dzieciństwa spędziła na warszawskim Ursynowie, wychowując się wspólnie ze swoim bratem bliźniakiem Piotrem. To właśnie ze stolicą naszego kraju wiążą się jej najpiękniejsze wspomnienia z najmłodszych lat.

Karierę rozpoczęła już jako nastolatka, należała wówczas do chóru gospel Soul Connection, a także tworzyła duet Dwie Asie, udzielając się gościnnie w utworach wielu polskich raperów. W 2011 roku artystka wzięła udział w castingach do programu X Factor. Cleo nie przeszła jednak eliminacji, ponieważ komisja stwierdziła, że… brakuje jej talentu. Zauważył ją jednak Donatan, który doskonale wyczuł potencjał, jaki w niej drzemał. Wziął je pod swoje skrzydła i w krótkim czasie uczynił z niej jedną z czołowych gwiazd estrady.

Dziś każda piosenka Cleo urasta do rangi przeboju, a teledyski generują milionowe wyświetlenia na YouTube. Do tego dochodzą złote i platynowe płyty oraz napięty grafik koncertowy. Ostatnio artystka uczestniczyła w imprezie Disney+, gdzie miała okazję porozmawiać z naszą reporterką.

Cleo o swoim dzieciństwie i elektronice, która zawładnęła życiem wielu dzieci

W rozmowie z Jastrząb Post Cleo wróciła pamięcią do jednego z najpiękniejszych okresów w życiu, czyli beztroskiego dzieciństwa. Jak je wspomina?

Bardzo pozytywnie. Ja wychowałam się w czasach, kiedy nie było smartfonów, kiedy bawiliśmy się na podwórku i naszymi zabawami były podchody, granie w piłkę, cały czas mieliśmy interakcję z rówieśnikami, a teraz dzieciaki mam wrażenie wolą siedzieć w smartfonach.

Piosenkarka twierdzi, że w dzisiejszych czasach młodzież za bardzo zatraciła się we wszechobecnych urządzeniach mobilnych. Jej zdaniem elektroniki w życiu dzieci jest teraz zdecydowanie za dużo.

Ja to podkreślam, dlatego, że przede wszystkim dzieciaki tracą. Bardzo dużo tracą. Te relacje budowane od dziecka, te budowanie personalnych relacji w obrębie dzieciństwa, to jest bardzo ważne dla dzieci. Szkoda, że tak się teraz dzieje.

Na koniec Cleo zaapelowała do rodziców:

Może rodzice powinni troszeczkę ograniczać, nie mówię, żeby całkowicie zabrać te smartfony, natomiast dawać przestrzeń dla budowania relacji z rówieśnikami.

Cała rozmowa poniżej.

 


Cleo - premiera Disney + w Polsce

Cleo - premiera Disney + w Polsce

Cleo. Premiera filmu Detektyw Bruno

Cleo. Premiera filmu Detektyw Bruno

Cleo - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień pierwszy

Cleo - Polsat SuperHit Festiwal 2022, dzień pierwszy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×