Cleo po raz pierwszy otworzyła się w temacie związków. Mówi o zdradzie i przykrych doświadczeniach. „Będzie znowu bardzo bolało”

Zdjęcie (1) Cleo po raz pierwszy otworzyła się w temacie związków. Mówi o zdradzie i przykrych doświadczeniach. „Będzie znowu bardzo bolało”

[1/7] Cleo - sylwester 2021 Polsat

Zdjęcie (2) Cleo po raz pierwszy otworzyła się w temacie związków. Mówi o zdradzie i przykrych doświadczeniach. „Będzie znowu bardzo bolało”

[2/7] Cleo - Polsat SuperHit Festiwal 2021

Zdjęcie (3) Cleo po raz pierwszy otworzyła się w temacie związków. Mówi o zdradzie i przykrych doświadczeniach. „Będzie znowu bardzo bolało”

[3/7] Cleo w bieliźnie

Zdjęcie (4) Cleo po raz pierwszy otworzyła się w temacie związków. Mówi o zdradzie i przykrych doświadczeniach. „Będzie znowu bardzo bolało”

[4/7] Cleo - Polsat SuperHit Festiwal 2021

Zdjęcie (5) Cleo po raz pierwszy otworzyła się w temacie związków. Mówi o zdradzie i przykrych doświadczeniach. „Będzie znowu bardzo bolało”

[5/7] Cleo – finał The Voice Kids 4

Zdjęcie (6) Cleo po raz pierwszy otworzyła się w temacie związków. Mówi o zdradzie i przykrych doświadczeniach. „Będzie znowu bardzo bolało”

[6/7] Cleo

Zdjęcie (7) Cleo po raz pierwszy otworzyła się w temacie związków. Mówi o zdradzie i przykrych doświadczeniach. „Będzie znowu bardzo bolało”

[7/7] Jak mieszka Cleo?

Komentarze

×