Jak mieszka Cleo? Gwiazda o swoim apartamencie. Urządziła go bardzo przytulnie – wystarczy spojrzeć na zdjęcia

Cleo

Cleo

Cleo opowiedziała o swoim nowym mieszkaniu. Czy już się do niego wprowadziła? Co by w nim zmieniła? Podzieliła się tym w rozmowie z nami.

Cleo to piosenkarka i autorka tekstów. Karierę rozpoczęła przed wieloma laty, ale rozpoznawalność zdobyła dopiero w chwili, w której w duecie z Donatanem nagrała hit My Słowianie. Od tego czasu trudno znaleźć kogoś, kto nie słyszałby żadnego jej utworu. Gwiazda ma na koncie cztery albumu studyjne i setki zagranych koncertów.

W 2014 roku Polka reprezentowała nasz kraj w 59. Konkursie Piosenki Eurowizji. Gdyby o wynikach decydowali tylko widzowie, zajęłaby piąte miejsce.  Ze względu na zmiany w systemie punktowania uczestników, Polska w finale znalazła się znacznie niżej (14. miejsce), a to za sprawą kiepskich not od jury. Nie powstrzymało to jednak jej kariery.

Cleo nie tylko występuje przed publicznością, którą oczarowuje swoim głosem, ale także dzieli się swoimi umiejętnościami wokalnymi z innymi zdolnymi twórcami. Jest jurorką programu The Voice Kids, który możemy śledzić na antenie TVP. Aktualnie jest emitowany trzeci sezon. Nowe odcinki można oglądać co sobotę o godzinie 20:00.

W ostatnim czasie wokalistka kupiła sobie nowe mieszkanie.

Cleo o nowym apartamencie. Co powiedziała?

Reporterka Jastrząb Post zadała Cleo kilka pytań na temat nowego lokum. Wokalistka wyznała nam, że jeszcze nie przeprowadziła się w pełni do nowego miejsca, przez co nie ma nawet czasu, żeby spokojnie sobie tam posiedzieć.

Jestem jedną nogą tu, drugą nogą tam. Zaczynam znowu trasę koncertową i nie mogę sobie na spokojnie posiedzieć w tym nowym mieszkaniu, a czekam na takie dosłownie korekty, poprawki i mam nadzieję, że kiedyś was tam zabiorę na spokojnie.

Następnie odpowiedziała nam na pytanie dotyczącego tego, czy zmieniałaby coś w nowym mieszkaniu. Cleo wyznała, że jest jeszcze za wcześnie na tego typu deklaracje. Jak wyznała, będzie to mogła stwierdzić dopiero wtedy, gdy już trochę tam pomieszka.

Jeszcze nie mogę tego stwierdzić. Myślę, że tam na spokojnie pomieszkam i pomyślę. Ja jestem takim domownikiem, który lubi ciepło, lubi miejsce, gdzie może sobie odpocząć. Więc potrzebuję jeszcze chwilę, aby to zdefiniować.

Całość rozmowy w materiale wideo.


Cleo w bieliźnie

Cleo w bieliźnie

Cleo

Cleo

Jak mieszka Cleo?

Jak mieszka Cleo?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×