Szukaj

Ciąże gwiazd w czasie pandemii koronawirusa. Kto oczekuje na poród, a kto już urodził? [WIDEO]

Ciąże gwiazd 2020

Ciąże gwiazd 2020

Ostatnie tygodnie mijają nam pod znakiem walki z koronawirusem. W trudnym dla świata czasie przyszło rodzić wielu gwiazdom. Kto już doczekał się swojego potomka, a kto powita go w ciągu najbliższych kilku tygodni? Sprawdziliśmy.

W mediach już od jakiegoś czasu mówi się o prawdziwym baby boom. Co chwila dowiadujemy się o kolejnych ciążach gwiazd, które radosne nowiny przekazują za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niektóre z nich termin porodu mają wyznaczony na najbliższe tygodnie. Kto urodzi w czasach pandemii koronawirusa, a kto powitał na świecie swoje dziecko tuż przed ogłoszeniem stanu epidemicznego? Sprawdziła to nasza reporterka – Karolina Motylewska.

Kto urodzi w czasie pandemii koronawirusa?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan o wspólne dziecko starali się od kilku lat. Dzięki metodzie in vitro już niebawem na świecie powitają synka, któremu dadzą na imię Edward.

Ania i Robert Lewandowscy – gdy po strzelonym golu piłkarz schował piłkę pod koszulkę i ogłosił, że ponownie zostanie ojcem, gratulacjom nie było końca. Trenerka i jej mąż już za niespełna miesiąc, doczekają się drugiego dziecka. Na razie nie wiadomo, czy będzie to chłopiec czy dziewczynka.

Marta Żmuda Trzebiatowska – aktorka i jej mąż także oczekują narodzin drugiego dziecka. W 2017 roku para w powitała na świecie swojego pierwszego syna – Bruna. Tym razem, gwiazda prawdopodobnie urodzi dziewczynkę.

Kasia Glinka. Aktorka związana z Jarosławem Bienieckim już niebawem ponownie zostanie mamą. Gwiazda wychowuje syna z poprzedniego związku, ośmioletniego Filipa. Czy tym razem na świecie pojawi się córeczka? Czas pokaże.

Ola Żebrowska ogłosiła, że spodziewa się trzeciego dziecka. Małżeństwo doczekało się już dwóch synów: Henryka i Franciszka. Czy tym razem powitają na świecie córeczkę?

Katy Perry i Orlando Bloom już niedługo zostaną rodzicami. Piosenkarka i jej ukochany powitają na świecie córeczkę. Gwiazda termin porodu wyznaczony ma na czerwiec.

Które gwiazdy urodziły w 2020 roku?

Jarosław Bieniu i Martyna Gliwińska. Para doczekała się chłopca, który przyszedł na świat przez cesarskie cięcie. Otrzymał imię Kazimierz. Jarosław po raz czwarty został ojcem. Dla Martyny jest to pierwsze dziecko.

Paula Tumala na początku roku urodziła bliźniaczki. Dziewczynki noszą imiona Nadia i Anastazja, a dumna mama przyznaje, że macierzyństwo, to najpiękniejsza rzecz, jaka ją spotkała.

Borys Szyc i Justyna Nagłowska – pierwszego dnia wiosny powitali na świecie synka. Chłopiec otrzymał imię Henryk, a młodzi rodzice nie kryją swojej radości.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski – początek roku był dla nich niezwykle szczęśliwy. Na świat przyszła córeczka Pola i od razu skradła serca rodziców.

Weronika Marczuk została mamą w wieku 48 lat. Powitała na świecie swoje pierwsze dziecko – córeczkę Anię.

Anna Kurnikova i Enrique Iglesias po raz drugi zostali rodzicami. Para wychowuje bliźniaki: dwuletniego Nicolasa i Lucy. Córka gwiazd urodziła się 30 stycznia. Otrzymała imię Mary.

Gratulujemy serdecznie, a przyszłym rodzicom życzymy dużo zdrowia, cierpliwości i przede wszystkim przespanych nocy.


Anna Lewandowska z mocno zaokrąglonym brzuszkiem

Anna Lewandowska z mocno zaokrąglonym brzuszkiem

Ania Lewandowska i Robert Lewandowski - koronawirus

Ania Lewandowska i Robert Lewandowski - koronawirus

Małgorzata Rozenek w sesji z końmi

Małgorzata Rozenek w sesji z końmi

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×