Karolina Szostak padła ofiarą perfidnych oszustów! Uważajcie na te środki odchudzające!

Szostak środki odchudzające

Szostak środki odchudzające

Karolina Szostak padła ofiarą oszustów

Karolina Szostak jest jedną z najpopularniejszych polskich dziennikarek. Odkąd gwiazda Polsatu przeszła spektakularną metamorfozę i schudła ponad 30 kg, jej medialność nabrała szalonego tempa i całkowicie innego wymiaru.

Karolina jest obecnie najgorętszą gwiazdą w polskim show-biznesie. Gdy tylko pojawia się na galach lub innych branżowych imprezach, fotoreporterzy na jej punkcie szaleją. Warto nadmienić, że Szostak jest obecnie także wzorem dla wielu Polek, którym udowodniła, że wystarczy trochę determinacji i zapału, aby całkowicie odmienić swoje dotychczasowe życie. Przypomnijmy, że atrakcyjna prezenterka wydała już dwie książki, dzięki którym fanki mogą dokładnie poznać sekrety jej fenomenalnej przemiany.

Metamorfoza Karoliny wiąże się także z wieloma problemami. Ostatnio okazało się, że na nowym wizerunku dziennikarki, postanowili zarobić oszuści. W sieci bowiem pojawiło się kilka zadziwiających publikacji, w których Karolina Szostak rzekomo zdradza prawdziwy sekret swojej odmiany.

Karolina Szostak nie reklamuje specyfików odchudzających

W krążących w internecie, kłamliwych publikacjach widnieją reklamy preparatów i innych specyfików odchudzających Chocolite, które rzekomo Szostak poleca i reklamuje. Postanowiliśmy sprawdzić te zaskakujące doniesienia u samego źródła. Redakcja Jastrząb Post skontaktowała się z Karoliną Szostak, która dla nas skomentowała sprawę:

Moją obecną formę zawdzięczam tylko i wyłącznie ćwiczeniom i zbilansowanej diecie dr Dąbrowskiej. Wiem, że od pewnego czasu w internecie można się natknąć na reklamę z moim rzekomym udziałem suplementu o nazwie Chocolite. Absolutnie nie mam z tym preparatem nic wspólnego i nigdy nie go nie reklamowałam. Zatem mój wizerunek w tym przypadku został nielegalnie wykorzystany. Proszę nie dajcie się nabrać – powiedziała nam Karolina Szostak.

Dodajmy, że już wcześniej w sieci krążył dziwny preparat odchudzający firmowany również nieprawnie nazwiskiem dziennikarki Polsatu.

Z rozmowy z Karolina Szostak wiemy, że ten nielegalny proceder trafił już prawników, zatem miejmy nadzieję, że niebawem autorzy tego nadużycia pojawią się w sądzie.

Najbardziej strzeżony urodowy sekret Karoliny Szostak wyszedł na jaw! [WIDEO]

Zmysłowa Karolina Szostak wreszcie pokazała jak wygląda bez grama makijażu! Różnica jest spora!

Zmysłowa Karolina Szostak uwielbia sobie zaszaleć! Swoje luksusowe mieszkanko również urządziła z fantazją! Jej wielkie łóżko robi wrażenie!


Wizerunek Karoliny Szostak został nielegalnie wykorzystany w reklamie środków odchudzających

Wizerunek Karoliny Szostak został nielegalnie wykorzystany w reklamie środków odchudzających

Wizerunek Karoliny Szostak został nielegalnie wykorzystany w reklamie środków odchudzających

Wizerunek Karoliny Szostak został nielegalnie wykorzystany w reklamie środków odchudzających

Karolina Szostak - premiera filmu

Karolina Szostak - premiera filmu "Narzeczony na niby", 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×