Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Kreacje gwiazd na gali Billboard Music Awards 2018: Jennifer Lopez, Taylor Swift, Christina Aguilera, Dua Lipa, Camila Cabello
Kreacje gwiazd na gali Billboard Music Awards 2018: Jennifer Lopez, Taylor Swift, Christina Aguilera, Dua Lipa, Camila Cabello

Kreacje gwiazd na gali Billboard Music Awards 2018: Jennifer Lopez, Taylor...

Kreacje gwiazd na gali Billboard Music Awards 2018:...

Szok! 37-letnia polska aktorka miała operację mózgu! O wszystkim poinformował jej mąż: „Prosimy o modlitwę”
Szok! 37-letnia polska aktorka miała operację mózgu! O wszystkim poinformował jej mąż: „Prosimy o modlitwę”

Szok! 37-letnia polska aktorka miała operację mózgu! O wszystkim poinformował jej...

Szok! 37-letnia polska aktorka miała operację mózgu! O...

Goście Harry’ego i Meghan nie zawiedli! Do mediów przedostały się najdrobniejsze informacje z wesela! Są też unikatowe zdjęcia!
Goście Harry’ego i Meghan nie zawiedli! Do mediów przedostały się najdrobniejsze informacje z wesela! Są też unikatowe zdjęcia!

Goście Harry’ego i Meghan nie zawiedli! Do mediów przedostały się najdrobniejsze...

Goście Harry’ego i Meghan nie zawiedli! Do mediów...

Dziś poniedziałek, 21.05.2018

XVIII Charytatywny Bal Dziennikarzy 2018: Wszystko co musicie wiedzieć o najbardziej prestiżowym wydarzeniu roku!

Bal Dziennikarzy 2018


XVIII Charytatywny Bal Dziennikarzy 2018

Wielkimi krokami zbliża się największe wydarzenie towarzyskie karnawału, które w jednym miejscu i czasie gromadzi przedstawicieli wszystkich polskich mediów zjednoczonych we wspólnym, szczytnym celu. Już 3 lutego 2018 roku w Ufficio Primo w Warszawie odbędzie się XVIII Charytatywny Bal Dziennikarzy. Wielbiciele posiadaczy najgorętszych nazwisk w show-biznesie każdego roku czekają na to wydarzenie z zapartym tchem. Tylko tego wieczoru pod jednym dachem spotykają się politycy, muzycy, dziennikarze, aktorzy i modelki by wspólnymi siłami zrobić coś dobrego. Nie wspominając oczywiście o plejadzie olśniewających kreacji, które na czerwonym dywanie prezentują się iście hollywoodzko – w tej materii prawdziwą mistrzynią rok w rok jest Monika Olejnikktórej stylizacje wzbudzają ogromne emocje i zainteresowanie. Trudno o lepiej ubraną gwiazdę, choć wszystkie dzielnie jej sekundują!

Co o Balu mówi Mateusz Hładki, prezes Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy?

Od 1998 roku, kiedy dziennikarze powołali do życia Fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy, udało nam się przekazać potrzebującym prawie cztery miliony złotych. Nie jesteśmy wielką organizacją, dlatego zawsze podejmujemy współpracę z tymi, którzy bez trudu docierają do dzieci z rodzin w trudnej sytuacji finansowej. W minionych latach wspieraliśmy m.in. Fundację „A kogo?” Ewy Błaszczyk i Fundację „Mimo wszystko” Anny Dymnej, Klinikę Onkologii oraz Klinikę Niemowlęcą Instytutu „Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka”, Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu, Towarzystwo Nasz Dom, domy dziecka, fundacje regionalne działające na rzecz wspierania rodzicielstwa zastępczego, a także dziesiątki innych szpitali oraz organizacji pożytku publicznego. Z racji na charakter naszej Fundacji od 3 lat część dochodu trafia do fundacji prowadzonych przez media – wyjawia dziennikarz

XVIII Charytatywny Bal Dziennikarzy 2018: Aukcje

W trakcie Balu jak co roku zaplanowano aukcję, którą poprowadzi charyzmatyczny prezes Domu Aukcyjnego Desa Unicum Juliusz Windorbski. Na aukcję jedną ze swoich broszek przekazała pani premier Beata Szydło. Będzie można wylicytować również scenariusz pierwszego odcinka serialu Ucho Prezesa z autografem Roberta Górskiego, oryginalny scenariusz filmu Sztuka kochania z podpisami twórców, naukę jazdy konnej z Piotrem Kraśko, koszulkę polskiej reprezentacji w piłce nożnej z autografami zawodników i wyjątkowy dar od rodziny Wojciecha Młynarskiego. W sumie do wylicytowania będzie 14 przedmiotów.

W tym roku beneficjentami Balu organizowanego przez Fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy będzie aż pięć organizacji dobroczynnych: Fundacja TVN „Nie jesteś sam”, Fundacja Polsat, Fundacja Radia Zet, Fundacja Przyjaciółka oraz program „Żółty Talerz” zapewniający posiłki dzieciom z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji finansowej.

Uroczystość poprowadzą Agnieszka Woźniak-Starak – prezenterka TVN, Agata Młynarska – Dyrektor Programowa TLC Polska, Krzysztof Ibisz – prezenter telewizji Polsat i Marcin Cejrowski – redaktor naczelny Plejada.pl. Wieczór uświetni występ jednego z najlepszych polskich zespołów: Blue Cafe.

Śledźcie nasz portal i Instagram, bo na pewno będziemy na Balu by przekazywać wam najważniejsze informacje!

Bal Dziennikarzy 2016: Wyjazd narciarski z Prezydentem Andrzejem Dudą wylicytowany za…

Bal Dziennikarzy 2016: Monika Olejnik oddała swój toczek na aukcję. Dodatek został wylicytowany aż za…

XVII Charytatywny Bal Dziennikarzy po raz kolejny z wielkim sukcesem!

Czy Andrzej Duda powinien pojawić się na Balu Dziennikarzy?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×