Wirtualna Polska

Cezary Pazura zdradził, jak zabezpieczył przyszłość swoich dzieci. Z tak hojnym tatą podróż w dorosłość będzie o wiele przyjemniejsza! [WIDEO]

Komentarze

 • Anna pisze:

  Cezary Pazura. Odkąd przestał błaznować z garami i kurczakiem na cmentarzu… zmierza w dobrym kierunku. Bo przecież to wybitny aktor. Myślę, że nie wykorzystany. On nie tylko role komediowe potrafi zagrać, ale i dramatyczne. Musi pamiętać, że życie rodzinne, które mu stworzyła matka jego dzieci, jest bardzo cenne i właśnie takie informacje powinny do nas docierać, a nie jakieś nie przemyślane wygłupy. Miło widzieć Pana na tle rodziny, bardzo szczęśliwego. To, że Państwo myślicie o przyszłości dzieci, jest wspaniałe. Nie trwonicie pieniędzy, tylko oszczędzacie na ich przyszłość, na start w dorosłość. To naprawdę piękne. Ja nie mogłam oszczędzać, kiedy dzieci były małe. Ale jak skończyły liceum wyjechały na studia do dwóch najlepszych uczelni w Polsce. Jedna już skończyła, drugiej dwa lata zostały. I z tego powodu jestem bardzo dumna. Wykształcenie, to największy prezent, jaki można dostać od rodziców. Powodzenia życzę całej Rodzinie Pazurów.

 • Gość pisze:

  Moja wnuczka też ma konto oszczędnościowe i 500 plus córka jej tam przelewa babcia co miesiąc tez przelewa 200zl zł i zbieramy na jej przyszłość i start w dorosłe życie

  • Gość pisze:

   U nas to samo. 500+ syna na konto, zazwyczaj na imieniny, urodziny też dostaje od rodziny pieniądze i one też wędrują na konto.

 • Gość pisze:

  Ta macie z czego to odkładajcie, zreszta każdy dzieorob ma pieniądze , co miesiąc 500 plus za nic , wakacje , sracje .. jeszcze nie widziałam kogoś kto ma dzieci i jest biedny !!!

  • Gość pisze:

   Żeby odkładać, trzeba mieć z czego.
   Przeciętny Kowalski zarabia dwa tysiące z hakiem i brakuje mu na chleb, a gdzie oszczędzanie
   Żenada

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

×