Szukaj

Cezary Pazura w zaskakujących słowach komentuje swoje dzieci: „Im starsze, tym bardziej denerwujące” [WIDEO]

Cezary Pazura dzieci

Cezary Pazura dzieci

Cezary Pazura o byciu ojcem i wychowywaniu dzieci

Cezary Pazura wyjawił jak czuje się w roli ojca trójki dzieci. Aktor zdradził, jak wygląda podział domowych obowiązków między nim, a Edytą Pazurą. Wyjawił też, że woli zajmować się młodszą pociechą! Dlaczego? Zobaczcie wideo!

Cezary Pazura, pomimo, że w tym roku skończy 56 lat, jest w fantastycznej formie. Pomimo, że jest znany z wielu ról, to jednak jak sam podkreśla, teraz najważniejsza jest dla niego rola ojca. Na jego Instagramie możemy oglądać piękne sceny z życia rodziny, na których aktor pokazuje uroki „tacierzyństwa”:

Mamy taką zasada, że pokazujemy tyle co można. To są takie rzeczy, które człowiek chciałby pokazać, że jest fajnie, że jest super. Jedno dziecko, to jest nic. Dwójka dzieci – naprawdę jest święty spokój. Ale trójka dzieci to jest sajgon.

Jak u państwa Pazurów wygląda podział obowiązków? Cezary sam przyznał, że stara się pomagać Edycie jak tylko może i że w końcu ma cierpliwość i czas dla swoich pociech:

Edytka jest w tym lepsza, ale ja jej bardzo pomagam. Naprawdę staram się ją odciążać jak tylko mogę najbardziej. Z moją 9-miesięczną córeczką uwielbiam tańczyć. Będzie chyba świetną tancerką. W ogóle się uwielbiam zajmować dziećmi, chociaż im starsze dziecko tym bardziej denerwujące, bo ono ma swoje zdanie. A zdanie dziecka trzeba szanować. A żeby szanować, trzeba wysłuchać, a żeby wysłuchać, trzeba mieć czas itd. I wreszcie dochodzimy do tego ojca, co siedzi we mnie, który ma wreszcie cierpliwość i czas dla dzieci.

To bardzo rozsądne podejście. 😉


Edyta i Cezary Pazura – Kurier, premiera filmu

Edyta i Cezary Pazura – Kurier, premiera filmu

Cezary Pazura – Kurier, premiera filmu

Cezary Pazura – Kurier, premiera filmu

Edyta Pazura karmi piersią

Edyta Pazura karmi piersią

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×