Cezary Pazura wręczył Lewandowskiej prezent jeszcze zanim poznała Roberta. Ma go do dziś: „Miała wtedy 11-12 lat”

Cezary Pazura, Lewandowscy

Cezary Pazura, Lewandowscy

Cezary Pazura opowiedział o przyjaźni z Robertem Lewandowskim i jego żoną. Podzielił się z reporterką Jastrząb Post bardzo wzruszającą historią sprzed lat. Ania wciąż trzyma prezent, jaki aktor wręczył jej, gdy była dziewczynką.

Cezary Pazura ze światem filmu związany jest od lat 80. Przez wszystkie dekady zagrał w ogromnej ilości kinowych i serialowych hitów. Kto nie zna takich produkcji jak Chłopaki nie płaczą, Kiler, 13 posterunek czy Sara. Stworzył bohaterów, którzy do dziś cieszą się ogromną sympatią wśród Polaków.

Wśród fanów talentu Cezarego jest wiele gwiazd show-biznesu, które wychowywały się na jego kultowych rolach. Wśród nich jest Anna Lewandowska. Jedna z najlepiej zarabiających i najprężniej działających w sieci kobiet z branży rozrywkowej w dzieciństwie była wielką entuzjastką Pazury. O wszystkim aktor opowiedział w rozmowie z Jastrząb Post.

Cezary Pazura o znajomości z Lewandowskimi. Co wręczył Ani?

Przy okazji premiery filmu Druga połowa, w którym występują m.in. piłkarze polskiej reprezentacji, Cezary zdradził, że ostatnio ujęło go, gdy żona Roberta Lewandowskiego przypominała mu autograf, jaki wręczył jej, gdy była nastolatką. Trenerka do dziś trzyma w domowych zbiorach podpis swojego idola:

Tego się nie zapomina. Robert był wtedy wschodzącą gwiazdą, a Anię znam od dziecka. Spotkałem ją pierwszy raz na planie filmu Nic śmiesznego. Miała wtedy 11-12 lat, może mniej. Dostała ode mnie autograf i ma go do dziś. Co mnie bardzo zaskoczyło i uwiodło. To wspaniała osoba i cudowna koleżanka.

Dziś Lewandowscy i Pazurowie tworzą przyjacielską relację. Razem pojawili się na jednej z gal, na której mieli co wspominać:

Poznaliśmy się we czwórkę. Czyli moja żona, Ania i ja. Poznaliśmy się na imprezie Pani, na rozdaniu Złotych jabłek. Byliśmy zaproszeni. Państwo Lewandowscy dostawali te nagrodę, i tak od słowa do słowa poznaliśmy się. To koleżeństwo, przyjaźń trwa do dziś.

Co za piękna historia. Cała rozmowa poniżej.


Cezary Pazura i Edyta Pazura - premiera filmu Druga połowa

Cezary Pazura i Edyta Pazura - premiera filmu Druga połowa

Cezary Pazura - premiera filmu Druga połowa

Cezary Pazura - premiera filmu Druga połowa

Anna Lewandowska jest dumna z Roberta Lewandowskiego

Anna Lewandowska jest dumna z Roberta Lewandowskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×