Cezary Pazura z żoną dopiero po 12 latach wybrali się w podróż poślubną. Dlaczego zrobili to tak późno?

Cezary Pazura

Cezary Pazura

Cezary Pazura i jego żona Edyta bardzo długo zwlekali ze swoją podróżą poślubną. Małżonkowie dopiero po 12 latach od ceremonii świętowali swój miesiąc miodowy. Dlaczego tak długo na to czekali? 

Cezary Pazura zrobił oszałamiająca karierę w świecie filmu. Aktor znany jest z wielu swoich kultowych ról. Sprawdził się zarówno na małym jak i dużym ekranie, a także na deskach teatru. Przez długi czas nie mógł jednak ułożyć sobie życia. Niestety kariera przez wiele lat nie szła w parze z udanym lokowaniem uczuć. Aktor zaledwie po kilku latach rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną, z którą doczekał się córki Anastazji. Również jego drugie małżeństwo z Weroniką Marczuk nie przetrwało próby czasu. Dopiero u boku młodszej o 26 lat Edyty odnalazł upragnione szczęście.

Ze względu na sporą różnicę wieku niewiele osób wierzyło w to, że aktorowi i jego nowej partnerce uda się stworzyć szczęśliwą relację. Zakochani szybko jednak udowodnili, że łączy ich prawdziwa miłość. W 2009 roku pobrali się, a teraz są rodzicami trojga dzieci.

Cezary Pazura o podróży poślubnej

Małżonkowie kilka tygodni temu wrzucili do sieci zdjęcia z egzotycznej podróży. Okazało się, że jest to ich upragniona podróż poślubna, na którą wybrali się dopiero po 12 latach od ślubu. Aktor w rozmowie z Jastrząb Post zdradził, dlaczego razem z żoną tak późno świętowali swój miesiąc miodowy. Co przez tyle lat stało im na przeszkodzie?

Cezary i Edyta Pazura po 12 latach od zawarcia związku małżeńskiego wybrali się w podróż poślubną. Dlaczego dopiero teraz?

Dlatego, że wcześniej nie było nas stać i nie mieliśmy czasu. Chcieliśmy zrobić podróż marzeń i ona wyszła dopiero w tym roku.

A Wy macie już wakacyjne plany?


Cezary Pazura i Edyta Pazura - premiera filmu Druga połowa

Cezary Pazura i Edyta Pazura - premiera filmu Druga połowa

Edyta Pazura i Cezary Pazura

Edyta Pazura i Cezary Pazura

Cezary Pazura z dziećmi, w tym z Anastazją

Cezary Pazura z dziećmi, w tym z Anastazją

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×