Natalia Janoszek w Cannes spotkała się z Tomem Cruise’em! „Wypił ze mną herbatę”. Opowiedział nam, jak do tego doszło [WIDEO]

Natalia Janoszek, Top Cruise

Natalia Janoszek, Top Cruise

Cannes 2022. Natalia Janoszek podczas festiwalu poznała Toma Cruise'a. Opowiedziała nam, jak wyglądało ich spotkanie. Miała okazję wypić herbatę w towarzystwie aktora, który na festiwalu filmowym promował Top Gun: Maverick.

17 maja rozpoczęła się 75. edycja festiwalu filmowego w Cannes. Podczas wydarzenia oddano hołd Tomowi Cruise’owi, którego film Top Gun: Maverick miał tam swoją uroczystą premierę. Aktor został nagrodzony Złotą Palmą i zebrał szereg komplementów od krytyków filmowych i gremium jurorskiego, oceniającego konkursowe produkcje (zasiada w nim m.in. Joanna Kulig).

Wśród gwiazd, które zaproszono na pokaz najnowszego filmu z udziałem amerykańskiego przystojniaka, pojawiła się Natalia Janoszek. Żeby zdążyć, wynajęła helikopter.

Aktorka na tę okazję wybrała zjawiskową kreację, którą uzupełniła luksusową biżuterią. Miała na sobie diamenty i kryształy od ZoZo Design, których wartość wyceniana jest na ponad 100 tysięcy złotych. Taki dobytek wymagał specjalnej ochrony wynajętej dla Polki robiącej karierę w Bollywood.

O swoich przeżyciach związanych z canneńskim festiwalem Natalia opowiedziała reporterce Jastrząb Post.

Natalia Janoszek o festiwalu w Cannes 2022 i spotkaniu z Tomem Cruise’em

Dwa dni po występie na czerwonym dywanie Natalia wróciła do Polski, gdzie czekały na nią zobowiązania zawodowe. Gwiazda pojawiła się na jednej z branżowych imprez, na której opowiedziała przed naszą kamerą o wrażeniach, jakie towarzyszyły jej, gdy brylowała w Cannes wśród tuz światowego kina:

Cudownie. Żałuję, że tak szybko wróciłam, ale niestety obowiązki wzywają. Wspaniałe otwarcie. Jest bardzo hollywoodzko, wręcz oscarowo. Było bardzo dużo hollywoodzkich postaci, świetnych aktorów, w tym Tom Cruise. Wczoraj była premiera „Maveric Top Gun”, też miałam okazję się na niej pojawić. Fajnie widzieć, że kino wraca po pandemii, że festiwale wracają, że to wszystko wraca do życia – zdradziła Jastrząb Post.

Po części oficjalnej Janoszek wzięła udział w przyjęciu dla VIP-ów. Tam miała okazję zamienić kilka słów z Tomem Cruise’em. Gwiazdor był tak oczarowany polską aktorką, że zaproponował jej herbatę, którą wypili na miejscu:

Miałam okazję spotkać się z Tomem Cruisem na afterparty. Oczywiście, nie wolno było używać za bardzo telefonów. Wypił ze mną herbatę, ponieważ jestem lekko przeziębiona. Telefonami się nie wymieniliśmy, ale było bardzo miło, bo jako dziecko oglądałam z nim filmy i jest to gdzieś taka legenda kina dla mnie.

Cała rozmowa poniżej.


nataliajanoszek_2813369633722948348665506326061147484281264n
Tom Cruise w Cannes 2022

Tom Cruise au photocall de "Top Gun: Maverick" lors du 75ème Festival International du Film de Cannes, le 18 mai 2022. © Cyril Moreau / Bestimage Celebrities at the photocall of "Top Gun: Maverick" during the 75th International Cannes Film Festival. May 18th, 2022.

Tom Cruise w Cannes 2022

Tom Cruise w Cannes 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×