Szukaj

Polska Noc w Cannes – nasza delegacja na czerwonym dywanie. Zobaczcie jak reprezentowały nas gwiazdy: Krystyna Janda, Grażyna Torbicka, Dominika Kulczyk [WIDEO]

Cannes 2017 polskie gwiazdy

Cannes 2017 polskie gwiazdy

Polskie gwiazdy w Cannes 2017 – Rubik, Janda, Kulczyk, Torbicka

Na Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes 2017 przybyły wielkie nazwiska polskiej sceny, zarówno politycznej, artystycznej, jak również gwiazdy show-biznesu.

Na czerwonym dywanie pojawiły się takie osobistości jak Lech Wałęsa w towarzystwie Dominiki Kulczyk, Krystyna Janda, a także zjawiskowa Anja Rubik. Na czerwonym dywanie można było spotkać również ambasadorkę L’Oreal Paris, Grażynę Torbicką z Andrzejem Chyrą u boku.

Polska ekipa świętowała 36-lecie sukcesu Andrzeja Wajdy, który prawie cztery dekady temu odebrał Złotą Palmę za Człowieka z żelaza. Film został zaprezentowany na specjalnym pokazie w ramach Cannes Classic obok największych arcydzieł światowego kina, które triumfowały na festiwalu w Cannes.

Zobacz: Polskie gwiazdy w Cannes 2017: Karolina Szostak, Anna Wendzikowska, Anna Popek, Kamila Szczawińska

Dominika Kulczyk w czerwonej sukni w Cannes 2017

Dominika Kulczyk na tę niezwykłą okoliczność postawiła na iście „królewski” styl. Do swojej długiej, czerwonej (a jak powszechnie wiadomo, kolor czerwony to kolor królewski) i zwiewnej sukienki zaprojektowanej specjalnie na tę okazję przez Tomasza Ossolińskiego miała dopięte białe pióra. Kulczyk wybrała także perłowe puzderko Chanel, przypominające swoim kształtem jeden z królewskich atrybutów, tj. jabłko. W towarzystwie byłego prezydenta Lecha Wałęsy dumnie kroczyła po czerwonym dywanie.

Stylizacje Krystyny Jandy i Anji Rubik w Cannes 2017

Z kolei Krystyna Janda i Anja Rubik wybrały klasyczną czerń.

Rubik wyglądała wprost zniewalająco! Jej krótka, aksamitna i opięta sukienka Saint Laurent podkreślała atuty – przede wszystkim wyeksponowała zgrabne nogi. Niewątpliwą ozdobą kreacji była usiana błyszczącymi cekinami falbana, zmysłowo odsłaniająca ramię modelki. Cały komplekt Anja uzupełniła czarnymi, aksamitnymi szpilkami, a także srebrną biżuterią.

Krystyna Janda z kolei postawiła na właściwy sobie styl damy w czerni. W jej stylizacji nie zabrakło pereł, koronek, transparentnego tiulu, a także torebki rodem z dworskich salonów. Aktorka prezentowała się doskonale!

https://jastrzabpost.pl/paparazzi/anja-rubik-w-cannes-2017-kreacja-modelki-na-czerwonym-dywanie_521431.html

Cannes 2017 – biała kreacja Grażyny Torbickiej

W„obrazie” polskiej elity nie mogło zabraknąć Grażyny Torbickiej, która od 20 lat nie opuszcza festiwalu w Cannes. Dziennikarka dla odmiany wybrała biel. Ten dostojny kolor bardzo dobrze współgra z jej alabastrową karnacją.

Torbicka, która jest twarzą marki L’Oreal Paris, jest niezwykle elegancką kobietą i każda wybrana przez nią stylizacja zdaje się to potwierdzać. Konferansjerka miała na sobie suknię Violi Piekut z mocno wyciętym dekoltem. Szyję natomiast okalał delikatny szal będący częścią sukienki. Całość stylizacji Torbicka uzupełniła delikatną biżuterią Anny Kruk, którą zdążyła już zachwycić ikonę kina, Julianne Moore.

Zobacz: Grażyna Torbicka robiła wywiad z Julianne Moore… Aż tu nagle! Niezwykły gest gwiazdy

Takie suknie i artystyczne cuda są możliwe tylko na canneńskim czerwonym dywanie.

Jak oceniacie kreacje polskich gwiazd w Cannes 2017?

Zobacz: Cannes 2017: Maffashion pierwszy raz na Festiwalu. Zobaczcie jej kreację

Krystyna Janda i Dominika Kulczyk - Polacy w Cannes 2017

Krystyna Janda i Dominika Kulczyk – Polacy w Cannes 2017

Polskie gwiazdy w Cannes 2017 - Anja Rubik

Polskie gwiazdy w Cannes 2017 – Anja Rubik

Dominika Kulczyk na czerwonym dywanie w Cannes 2017

Dominika Kulczyk na czerwonym dywanie w Cannes 2017


Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×