Szukaj

Grażyna Torbicka olśniewa w Cannes. Ambasadorka L’Oréal Paris na festiwalu będzie świętować dwa jubileusze! [WIDEO]

Grażyna Torbicka Cannes 2017 wywiad

Grażyna Torbicka Cannes 2017 wywiad

Cannes 2017: Grażyna Torbicka w roli ambasadorki L’Oréal Paris

Grażyna Torbicka to ikona polskiego dziennikarstwa filmowego. Przygotowuje relacje z Festiwalu Filmowego w Cannes już od 20 lat. Dokładnie tyle ile trwa współpraca marki L’Oréal Paris z festiwalem. Tę kooperację marka będzie świętować na hucznym przyjęciu 24 maja. Dokładnie tego samego dnia gwiazda obchodzi urodziny. Będą więc dwie duże okazje do uczczenia!

Dziennikarka w tym roku po raz drugi występuje w Cannes również w roli ambasadorki marki L’Oréal Paris. Jak wygląda Festiwal w Cannes z tej perspektywy oraz czy Grażyna Torbicka lubi obchodzić urodziny opowiedziała w ekskluzywnej rozmowie z Jastrząb Post:

Jestem po raz drugi, jako ambasadorka L’Oreal Paris, reprezentująca polskie dziewczyny, polskie kobiety, takie 50 + – i bardzo się z tego cieszę. To jest fantastyczna przygoda.

A jak Grażyna Torbicka będzie świętować swoje urodziny w Cannes?

Ja od mniej więcej 20 lat nie obchodzę urodzin. Mniej więcej 20 lat temu powiedziałam sobie: właściwie jakie to ma znaczenie ile masz lat? Ważne jak się czujesz, jaki masz w sobie power, jaką masz energię. I wtedy, te 20 lat temu, przede wszystkim odjęłam sobie 10 lat. I robię to każdego roku także wychodzę na tym bardzo dobrze! – To bardzo poprawia samopoczucie, a żadna maseczka i żadne SPA nie da takiego efektu, jak dobre samopoczucie – wyznała Torbicka

Dziennikarka współpracę z marką L’Oréal Paris opisuje, jako niezwykle cenne doświadczenie. Jest to dla niej również olbrzymie wyróżnienie, ponieważ jest jedyną Polską ambasadorką tej marki. Tym samym dołączyła do takich gwiazd jak Jane Fonda, Julianne Moore, Eva Longoria, Susan Sarandon czy Jennifer Lopez, podpisując się pod kultowym już sloganem formy „bo jestem tego warta”:

Współpraca jest fantastyczna. To jest ważne, że osobie, która jest po 50-tce , kobiecie, która jest po 50-tce L’Oréal Paris proponuje rolę ambasadorki. To pokazuje, że wiek jest naprawdę czymś bardzo względnym. My kobiety musimy zdawać sobie sprawę, że oczywiście rodzina, dzieci to jest najważniejsze, ale zawsze w ciągu dnia trzeba znaleźć te 5 minut dla siebie, bo to będzie wtedy też z pożytkiem dla rodziny i myślę, że to chciałabym przekazać wszystkim kobietom w Polsce – NAPRAWDĘ JESTEŚMY TEGO WARTE!

Zobaczcie cały wywiad z Grażyną Torbicką, który powstał podczas ekskluzywnej sesji na tarasie hotelu Martinez w Cannes.

Polska Noc w Cannes – nasza delegacja na czerwonym dywanie. Zobaczcie jak reprezentowały nas gwiazdy: Krystyna Janda, Grażyna Torbicka, Dominika Kulczyk [WIDEO]

#GrażynaTorbicka #cannes2017 #lorealmakeup #lorealparis #ikona

A post shared by JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl) on

#GrażynaTorbicka #królowa #lorealmakeup #canniversary #cannes2017 #ambasadorka #ikona

A post shared by JastrzabPost.pl (@jastrzabpost.pl) on

Grażyna Torbicka w kampanii L'Oreal Paris

Grażyna Torbicka w kampanii L’Oreal Paris

Cannes 2017 - Grażyna Torbicka sesja zdjęciowa

Cannes 2017 – Grażyna Torbicka sesja zdjęciowa

Sesja Grażyny Torbickiej dla L'Oreal Paris w Cannes 2017

Sesja Grażyny Torbickiej dla L’Oreal Paris w Cannes 2017

Grażyna Torbicka i Andrzej Chyra - Polacy w Cannes 2017

Grażyna Torbicka w Cannes 2017

Grażyna Torbicka i Agnieszka Jastrzębska w Cannes 2017

Grażyna Torbicka i Agnieszka Jastrzębska w Cannes 2017


Sesja Grażyny Torbickiej dla L'Oreal Paris w Cannes 2017

Sesja Grażyny Torbickiej dla L'Oreal Paris w Cannes 2017

Cannes 2017 - Grażyna Torbicka sesja zdjęciowa

Cannes 2017 - Grażyna Torbicka sesja zdjęciowa

Grażyna Torbicka w kampanii L'Oreal Paris

Grażyna Torbicka w kampanii L'Oreal Paris

Dodaj komentarz

  • Julka pisze:

    Kobieta przykład. Zawsze elegancka, zgrabna, uśmiechnięta. Moja mama zaczyna kurację z iqgreen, które sama jej kupiłam. Mam nadzieję, ze i u niej zdziała cuda, tak jak u mnie. Mi spało 15 kilogramów w 3 miesiące. Wtedy mama śmiała się ze mnie, że mam bzika na punkcie przestrzegania godzin posiłków i że latam na siłkę jak poparzona. Teraz sama już kupiła karnet na fitness i odstawiła gotowanie na tłuszczu 😉 Już się nie mogę doczekać efektu końcowego!

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×