Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Cannes 2017: Tylko u nas! Zjawiskowa Grażyna Torbicka tuż przed wyjściem na czerwony dywan! [WIDEO]Grażyna Torbicka za kulisami festiwalu w Cannes 2017

To już 70 raz, gdy we francuskim Cannes zbierają się najznamienitsi przedstawiciele świata filmu, mody, biznesu i mediów, by razem obserwować wręczenie najważniejszej nagrody filmowej w roku – Złotej Palmy. W tym roku świętujemy również dwudziestolecie współpracy festiwalu w Cannes z francuskim koncernem kosmetycznym L’Oréal Paris.

Na czerwonym dywanie mamy własną ambasadorkę marki – pierwszą Polkę, która kiedykolwiek nią została – Grażynę Torbicką. Ikona dziennikarstwa filmowego również świętuje swoisty jubileusz: to już dwudziesty raz, gdy ma okazję relacjonować to prestiżowe wydarzenie.

Jestem po raz drugi, jako ambasadorka L’Oreal Paris, reprezentująca polskie dziewczyny, polskie kobiety, takie 50 + – i bardzo się z tego cieszę. To jest fantastyczna przygoda – wyznała gwiazda w rozmowie z Agnieszką Jastrzębską.

Grażyna Torbicka olśniewa w Cannes. Ambasadorka L’Oréal Paris na festiwalu będzie świętować dwa jubileusze! [WIDEO]

Grażyna Torbicka z ekipą L’Oréal Polska w Cannes

Udało się nam zajrzeć za kulisy jej przygotowań do pojawienia się na czerwonym dywanie. Torbicka zatrzymała się w luksusowym francuskim hotelu Martinez, a ten czas spędziła w towarzystwie prezes zarządu L’Oréal Paris Polska, Wioletty Rosołowskiej, Moniki Masewicz (L’Oréal Marketing Director Make–up) oraz Pauliny Kwaśniewskiej (Group Product Manager L’Oréal Paris Make-up).

Trzeba przyznać, że Grażyna Torbicka prezentuje się wyjątkowo pięknie. Nic dziwnego, że nazywana jest ikoną stylu, a każda kobieta w Polsce chce wyglądać tak, jak ona. W białej, długiej sukni Violi Piekut z misternymi aplikacjami nie da się jej nie zauważyć. Kreacja pięknie podkreśla sylwetkę, której pozazdrościć mogłaby jej niejedna dwudziestolatka, a jasne, rozpuszczone włosy w naturalny sposób opadają jej na ramiona. Nie sposób nie wspomnieć o perfekcyjnym makijażu dodającym blasku godnego canneńskiego czerwonego dywanu.

Klasa, szyk i elegancja w najlepszym wydaniu.

Cannes 2017: Tak Grażyna Torbicka prezentowała się na czerwonym dywanie! Ambasadorka L’Oréal Paris jak gwiazda Hollywood [WIDEO]

Grażyna Torbicka robiła wywiad z Julianne Moore… Aż tu nagle! Niezwykły gest gwiazdy

Grażyna Torbicka - ambasadorka L'Oreal Paris w Cannes

Grażyna Torbicka – ambasadorka L’Oreal Paris w Cannes

Grażyna Torbicka w kreacji Violi Piekut

Grażyna Torbicka w kreacji Violi Piekut

Grażyna Torbicka i Wioletta Rosołowska (Prezes Zarządu L’Oréal Polska) w Cannes 2017

Grażyna Torbicka i Wioletta Rosołowska (Prezes Zarządu L’Oréal Polska) w Cannes 2017

Grażyna Torbicka na czerwonym dywanie w Cannes 2017

Grażyna Torbicka na czerwonym dywanie w Cannes 2017

Grażyna Torbicka w roli ambasadorki L’Oreal Paris to dobry pomysł?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×