Polska Angelina wciąż tęskni za Radosławem Majdanem. Małgorzacie Rozenek może zrobić się przykro po tych słowach [WIDEO]

Agnieszka Orzechowska

Agnieszka Orzechowska

Polska Angelina o związku Radka Majdana i Małgorzaty Rozenek

Odkąd Radosław Majdan został mężem Małgorzaty Rozenek-Majdan, jego kariera nabrała ogromnego rozpędu. Polacy ta bardzo polubili słynną parę, że po udziale w Azji Express dostali nawet swój własny program Iron Majdan, którego premierowe odcinki co wtorek możemy oglądać na antenie TVN-u.

Zanim jednak Radek znalazł tę jedyną, był w kilku związkach. Jedną z eks partnerek Majdana jest Agnieszka Orzechowska, która została nazwana „polską Angeliną Jolie”. Choć ich miłość nie przetrwała, okazało się, że Angie śledzi karierę Radosława i nawet mu odrobinę zazdrości:

On był zawsze popularny. Trochę jestem zazdrosna, ale przejdzie mi to z czasem. Absolutnie nie chciałabym być na miejscu Gosi, bo mam swoją osobowość, uważam, że jestem piękną osobą i na pewno nie zamieniłabym się z nikim innym jeśli chodzi o skóry – wyznała „Angelina” w rozmowie z naszą reporterką.

A jak Orzechowska radzi sobie z hejtem?

Na co dzień spotykam się z hejtem. Nic mnie nie dziwi. Jest mi ciężko, bo jestem osobą jednak niepełnosprawną, więc troszeczkę mi jest ciężej z tym, że ten hejt odtrąca ode mnie ludzi, bo się liczą z opinią całej Polski, ale mam wyj****e.

Słuszne podejście?

Polska “Angelina Jolie” właśnie się zaręczyła! Jej narzeczony to były polityk!

Mocne zdjęcia zapomnianej skandalistki! Pokazała wszystko w bardzo gorącej sesji! [TYLKO DLA DOROSŁYCH]

Małgorzata Rozenek przegrała z mężem! Radek Majdan tym razem zostawił ją daleko w tyle


Agnieszka Orzechowska nago w sadzie

Agnieszka Orzechowska nago w sadzie

Agnieszka Orzechowska

Fotografia: ONS

Agnieszka Orzechowska

Fotografia: screen z Facebook.com

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×