Filip Bobek zdradził tajemnicę powrotu „BrzdUli”! Czy w nowych odcinkach zobaczymy Małgorzatę Sochę? [WIDEO]

Małgorzata Socha i Filip Bobek o powrocie BrzydUli

Małgorzata Socha i Filip Bobek o powrocie BrzydUli

Małgorzata Socha i Filip Bobek o powrocie BrzydUli

Małgorzata Socha i Filip Bobek skomentowali powrót serialu BrzydUla. Czy zobaczymy ich w powracającej produkcji? Zobacz rozmowę wideo.

Serial BrzydUla to wzruszająca historia Uli Cieplak, w której postać wcieliła się Julia Kamińska. Serial nadawany przez stację TVN zyskał rzeszę wiernych fanów i wpłynął na popularność m.in. Małgorzaty Sochy, która brawurowo odegrała rolę Violetty Kubasińskiej. W postać jednego z głównych bohaterów wcielił się Filip Bobek. Od jakiegoś czasu pojawiają się plotki na temat kontynuacji serialu.

W rozmowie z naszą reporterką Bobek zdradził, ile prawdy jest w doniesieniach mediów:

Bardzo mocno trzymam kciuki za ten projekt. Bardzo chcę, żeby od początku do końca był miło doprowadzony, jeśli będzie doprowadzony. Nie wyobrażam sobie, żeby mogli go tworzyć inni ludzie, inny zespół niż ten, który tworzył go do tej pory. Wyobrażasz sobie, aby Małgosi Sochy mogło nie być w tym serialu? To jest niesamowite. Ten projekt powstał 12 lat temu maks. Byliśmy zupełnie innymi ludźmi, a teraz jesteśmy bogatsi i sporo doświadczeń. Wiele rzeczy się zmieniło w życiu każdego z nas. Więc pokazanie tych samych bohaterów to może być bardzo ciekawe.

A co na ten temat sądzi Małgorzata Socha?

Wszystko zależy od scenariusza. Serial „BrzydUla” ma swoich wiernych fanów i to jest niesamowite, jak widzowie cały czas oglądają ten serial. On się nie nudzi, jest cały czas powtarzany, ma swoich widzów. Przyznam szczerze, że to będzie bardzo trudne przedsięwzięcie, bo wejść na nowo w skórę bohaterów, których graliśmy 10 lat temu i nie rozczarować widzów. Mam nadzieję, że to się uda wszystkim. Ja jestem sama ciekawa, jak to się wszystko potoczy. Jest duże zamieszanie w okół tego tematu. Ja na razie czekam, zobaczymy.

Czekacie na nowe odcinki BrzydUli?

Małgorzata Socha uwiła sobie przepiękne gniazdko! Tylko nam zdradziła kulisy aranżacji wnętrz swojej willi [WIDEO]

Piękna Małgorzata Socha w zimowym looku szaleje w parku z rocznym synkiem! Takiego rajdowego wózka jeszcze nie widzieliście!

Rozbawiona Małgorzata Socha szaleje z rocznym synkiem na huśtawce! Słodki Stanisław rośnie jak na drożdżach!


Małgorzata Socha - Brzydula

Małgorzata Socha - Brzydula

Małgorzata Socha - Brzydula

Małgorzata Socha - Brzydula

Małgorzata Socha - Brzydula

Małgorzata Socha - Brzydula

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×