Szukaj

Będzie „BrzydUla 3”? Maja Hirsch zdradza, co mówi się za kulisami. Wiemy już, kiedy koniec drugiego sezonu

Maja Hirsch o BrzydUli 3

Maja Hirsch o BrzydUli 3

Czy powstanie BrzydUla 3? Maja Hirsch zdradziła nam, jakie są plany producentów i stacji. Przy okazji dowiedzieliśmy się, kiedy zakończy się druga część, która obecnie jest emitowana w TVN7.

Ugly Betty doczekała się polskiej wersji w 2008 roku. Serial w tempie błyskawicy podbił serca widzów. Każdy odcinek śledziło średnio 3 miliony widzów. Ogromna popularność sprawiła, że fani po zakończeniu pierwszej transzy upominali się o kontynuację produkcji. Po 11 latach ich prośby zostały wysłuchane. Jesienią 2020 serial trafił do ramówki.

BrzydUla 2 był najchętniej oglądaną pozycją minionego roku w TVN7. Dotychczas wyemitowano prawie 90 odcinków serialu. Chociaż do końca zostało jeszcze kilkadziesiąt epizodów, to fani już podpytują o trzecią część. Czy powstanie?

Czy powstanie BrzydUla 3? Maja Hirsch komentuje

Maja Hirsch, która była gościem Jastrząb Post na live czacie na Instagramie, odpowiedziała na wiele pytań fanów BrzydUli. Jedno z nich dotyczyło 3. serii. Okazuje się, że obecnie ważą się dalsze losy serialu. Kwestią kilku tygodni jest, aż poznamy ostateczną decyzję producentów.

Serialowa Paula Febo zdradziła jedynie, że zarówno ekipa, jak i stacja chętnie zobaczą BrzydUlę 3 w kolejnych ramówkach. Na razie to jednak tylko spekulacje. Żadne dokumenty obligujące do wejścia na plan nie zostały podpisane.

Są takie zakusy żeby była dalsza część. Ale wiecie jak to jest w tym naszym światku. Dopóki nie ma stempla na papierze, to to się nie wydarza. Zakusy są, chęci są. Chęci ze storny publiczności i wydaje mi się, że ze strony TVN też. Myślę, że to się w przeciągu dwóch miesięcy rozwiąże ta sprawa. W sensie takim, że będziemy to wiedzieć. Ciekawie by było. My się czasem w garderobie śmiejemy, że to będzie do końca naszego życia, i że my będziemy tak strasznie starzy i będziemy cały czas grali w BrzydUli.

Druga część tak szybko nie zniknie z ekranów. Maja zdradziła, że powstanie 180 odcinków, a to oznacza, że dopiero wyemitowano połowę sezonu.

Mamy nakręcić 180 odcinków. Ale to w ogóle śmieszne, bo czytałam w internecie pytania ludzi – to ile będzie odcinków? 60? Ja nie wiem, czy to jest jakaś tajemnica, ile ma być? Mówię tutaj, że ma być 180 i na pewno będzie.

Cała rozmowa poniżej.


Czy Sebastian będzie w związku z Violettą? - BrzydUla2

Czy Sebastian będzie w związku z Violettą? - BrzydUla2

BrzydUla 2, odcinek 59

BrzydUla 2, odcinek 59

Maja Hirsch w serialu BrzydUla

Maja Hirsch w serialu BrzydUla

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Oglądam ale takie nudy że aż żal patrzę i codziennie mam nadzieję że coś pęknie coś wreszcie się wydarzy hasła Wioletty już nìe te

 • Gość pisze:

  Masakra! Flaki z olejem! Żenada! Serial guma z majtek, wątek z Chińczykiem katastrofa, scenariusz do bani, Ula wygląd fatalny, bo chyba Kaminska z wiekiem coraz gorzej

  • Gość weselny pisze:

   Zawsze możesz się przerzucić na tureckie serialowe arcydzieła w TVPiS.

 • Gość pisze:

  Kończ wpaść, wstydu oszczędź. To straszna chała. Ciągnie się guma. I część miała jakieś tempo, a ta to żenada

 • Renata pisze:

  Bardzo proszę o 3 cia część Brzyduli,nagrajcie .Dziękuję

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×