Szukaj

Jak całuje Borys Szyc? Magdalena Różczka o czułych scenach w “Listach do M. 3” [WIDEO]

Magdalena Różczka czule o pocałunkach z Borysem!

Borys Szyc to jeden z najbardziej rozpoznawalnych aktorów w Polsce. Jego czar i urok sprawiają, że wciąż o spotkaniu z nim marzy rzesza fanek. Na pewno część Polek może pozazdrościć Magdalenie Różczce, która do obsady Listów do M.3 dopiero dołączyła, jednak jej wątek był jednym z ciekawszych w filmie. Pocałunek jej bohaterki wraz z bohaterem, w którego postać wcielił się Borys Szyc, może być uznany za jeden z najpiękniejszych momentów w całej świątecznej produkcji.

Tylko nam Magdalena zdradziła, jak całuje Borys Szyc i czy takie sceny są dla niej krępujące:

Niezmiennie cudownie wielu lat. My jesteśmy takie stare dobre małżeństwo i to mniej krępuje. Tak chyba łatwiej się gra.

A jakie zdanie na temat pocałunków Magdy ma Borys Szyc? Zdradził nam też, czy jego partnerka jest zazdrosna o sceny z Różczką!

My z Magdą graliśmy parę już 12 lat temu, jako Kruszon i Aldona w Ofcierze. Tak więc specjalnie do Listów do M ćwiczyliśmy ten pocałunek 12 lat. Magda świetnie całuję. Razem z partnerką oglądaliśmy pokaz filmu przedpremierowo i powiedziała, że o Magdę nie jest zazdrosna. Magda jest dojrzałą, mądrą kobietą, a poza tym kocha Jasia.

Cała rozmowa poniżej.

Gwiazdy na premierze filmu „Listy do M. 3”: Agnieszka Woźniak-Starak, Magdalena Różczka, Agnieszka Dygant, Tomasz Karolak [DUŻO ZDJĘĆ]

Viola Kołakowska zagrała w „Listach do M. 3”. Tomasz Karolak ocenił jej umiejętności [WIDEO]

„Listy do M. 3” bez Macieja Stuhra! Dlaczego zabrakło głównego bohatera?


Czy obserwujesz Borysa Szyca w mediach społecznościowych?

×