Szukaj

Jakie prezenty kupić bliskim pod choinkę? Gwiazdy mają sprawdzone patenty [WIDEO]

Gwiazdy prezenty na święta Bożego Narodzenia

Gwiazdy prezenty na święta Bożego Narodzenia

Joanna Jabłczyńska, Jakub Wesołowski, Michał Mikołajczak zdradzili, co wręczą bliskim w Święta Bożego Narodzenia. Trzy zupełnie różne pomysły na prezent, w różnym przedziale cenowym. Można się zainspirować.

Szukacie idealnego prezentu dla bliskich? Odłożyliście zakupy na ostatnią chwilę i wciąż nie macie pomysłu, co kupić przyjaciołom czy rodzicom? Z podpowiedzią przychodzą gwiazdy serialu Na Wspólnej, które w rozmowie z naszą reporterką zdradziły, jakie są ich sprawdzone pomysły na świąteczne niespodzianki dla bliskich. Pomysłów jest kilka, więc warto się nimi zainspirować.

Boże Narodzenie 2019: jakie prezenty kupują gwiazdy?

Joanna Jabłczyńska uwielbia rozpieszczać bliskie osoby bardzo osobistymi podarkami. Najczęściej wręcza upominki, które wykonuje w pełni sama. Osoby obdarowywane przez aktorkę mogą więc liczyć na niespodzianki stworzone z myślą o nich, takie jak na przykład domowej roboty powidła czy dżemy z ulubionych owoców.

Najbardziej lubię prezenty zrobione własnoręcznie. Zazwyczaj dokładam coś własnoręcznie zrobionego, np. jakieś przetwory w słoiczkach. Bardzo się staram, aby te prezenty były przemyślane. Aby osoba, która je otrzymuje wiedziała, że nie jest to przypadkowy prezent. Tylko prezent konkretnie dla niej, dlatego, że jej słuchałam, że znam jej potrzeby i gust. Naprawdę bardzo lubię to robić, bardzo się w to wczuwam i dużo wcześniej przygotowuje sobie prezenty – powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post Joanna Jabłczyńska

Jakub Wesołowski najczęściej wręcza prezent, który może ucieszyć wszystkich palaczy. Aktor swoim najbliższym wręcza modny gadżet, który pokochała cała plejada gwiazd – innowacyjny system podgrzewania tytoniu IQOS:

Kupuję głównie prezenty dla kumpli, więc IQOS to jest prezent, który jest zawsze trafiony. Mnóstwo IQOS-ów kupiłem znajomym. Jest to idealny prezent – młodzieżowy, nowoczesny, nie śmierdzi.

Nieco bardziej odważny pomysł, ale z pewnością w pełni satysfakcjonujący dla otrzymującego, ma Michał Mikołajczak. Gwiazdor nie oszczędza na bliskich. I tak na przykład swoim rodzicom kupił egzotyczną wycieczkę. Na last minute można upolować naprawdę niezłe oferty w okazyjnej cenie.

Lubię dawać prezenty nieoczywiste i zaskakujące. Lubię zaskoczenie, niespodzianki. Takie momenty są piękne, gdy można obserwować bliską osobę przy otwieraniu prezentu, którego rzeczywiście się nie spodziewała. Najpierw robię sondę i pytam jakie są plany i oczekiwania – na podstawie informacji, które uzyskam staram się to przetransponować na coś ciekawego i zrobić niespodziankę. Pamiętam jak podarowałem moim rodzicom wycieczkę na Maderę, to było coś niesamowitego. Myśleli, że to będą wczasy w Ciechocinku, a tu nagle lecą na Maderę w środku zimy. Moich rodziców ciężko było przekonać do podróży. Od czasu, kiedy dostali ode mnie prezent coś się w nich zmieniło i zaczęli chętnie podróżować. Więc myślę, że był to bardzo udany prezent.

Inspiracje na każdą kieszeń. Do wyboru do koloru. Skorzystacie z którejś z nich?

Zobacz: Edyta Pazura pokazała, jak ozdobiła dom na święta. Dekoracje zapierają dech w piersi!


Michał Mikołajczyk - Róże Gali 2019

Michał Mikołajczyk - Róże Gali 2019

Michał Mikołajczyk - premiera Na bank się uda

Michał Mikołajczyk - premiera Na bank się uda

Na Wspólnej odcinek 2923, Darek (Michał Mikołajczak)

Na Wspólnej odcinek 2923, Darek (Michał Mikołajczak)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×