Wirtualna Polska

Filip Bobek i Julia Kamińska komentują usunięcie Mai Hirsch z „BrzydUli”. Co dzieje się na planie? „Nie jest to do końca łatwa i wygodna sytuacja”

Filip Bobek i Julia Kamińska komentują usunięcie Mai Hirsch z „BrzydUli”. Co dzieje się na planie? „Nie jest to do końca łatwa i wygodna sytuacja”

Filip Bobek, Julia Kamińska, Maja Hirsch

Filip Bobek i Julia Kamińska odnieśli się do słów Mai Hirsch, która skrytykowała pracę na planie BrzydUli. To dlatego producenci zdecydowali się na usunięcie jej z serialu?

Wirtualna Polska

BrzydUla po 11 latach wróciła na ekrany niemal w tym samym składzie. Nie zabrakło Mai Hirsch, która wcielała się w Paulę Febo. Chociaż druga część produkcji zmierza ku końcowi, to aktorka zniknęła z obsady już jakiś czas temu. Pojawiły się wtedy spekulacje dotyczące jej rzekomego konfliktu z producentami. Stanowczo zaprzeczyła temu Julia Kamińska, która zasugerowała, że jej koleżanka z planu sama odeszła:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Maja nie pracuje z nami teraz. Miała inne wyzwania i nie ukrywam, że brakuje jej na planie – powiedziała Jastrząb Post.

Po pewnym czasie do sprawy odniosła się sama zainteresowana, która swoim wyznaniem sprawiła, że temat na nowo zaczął być gorący. Wersja Mai znacząco różniła się od tego, co powiedziała Julia. Gwiazda wyznała, że przez dwa miesiące nikt nie odezwał się do agenta w sprawie jej dalszego udziału w serialu. Nie wiedziała nawet, w jaki sposób producenci zakończą jej wątek, co podsyciło tylko krążące wcześniej plotki o konflikcie.

Hirsch nie straciła jednak zbyt wiele, ponieważ emitowany obecnie sezon jest ostatnim.

Filip Bobek i Julia Kamińska o słowach Mai Hirsch

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Jakiś czas temu Maja Hirsch w rozmowie z Pudelkiem ponownie skomentowała decyzję o zakończeniu jej wątku w serialu. Słowami krytyki zasugerowała konkretny powód odsunięcia jej z produkcji:

Myślę, że rozminęliśmy się o pewnej sytuacji samej realizacji projektu. Jest realizowany dosyć intensywnie i szybko. Uznałam, że tak długotrwały projekt w takich warunkach nie spełnia moich ambicji artystycznych. Zależało mi, żeby to było robione spokojniej i bardziej uważnie.

Do sprawy odniósł się jej kolega z planu – Filip Bobek, który miał okazję zobaczyć wcześniej materiał. Opowiedział, co dzieje się na planie serialu, i dlaczego nie wszystkim aktorom odpowiadają panujące tam warunki:

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Widziałem ten materiał. Maja bardzo ładnie i delikatnie to nazwała, że pracujemy szybko. Bardzo, bardzo, bardzo, bardzo intensywnie pracujemy. Nie każdy lubi chyba tempo takiej pracy, ja osobiście nie, ale myślę, że wielu kolegów również. Nie chcę się wypowiadać w ich imieniu. Nie jest to do końca łatwa i wygodna sytuacja dla wszystkich. Po prostu jest taki moment w pracy i rozumiem Maję doskonale. My pracujemy bardzo intensywnie, bo pracujemy codziennie, łącznie z sobotami. Czasu na odpoczynek czy regeneracje nie jest dużo. Myślę, że zinterpretujecie to Państwo po swojemu.

Reporterka Jastrząb Post zapytała również  Julię Kamińską, jakie ma zdanie na temat wypowiedzi Mai. Aktorka nie była aż tak wylewna jak Filip. Zapewniła jednak, że liczy na to, iż niebawem jej drogi z Hirsch ponownie się skrzyżują:

Wirtualna Polska

Nie jestem tutaj po to, aby wyjaśniać powody odejścia nie swoje, więc odsyłam do Mai, którą bardzo serdecznie pozdrawiam. Mam nadzieję, że się spotkamy niedługo – jeżeli nie na planie, to gdzieś indziej.

Brakuje wam wątku Pauli Febo w serialu BrzydUla?


Filip Bobek

Filip Bobek

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska
Julia Kamińska

Julia Kamińska

Maja Hirsch

Maja Hirsch

Wirtualna Polska
Wirtualna Polska

Komentarze

 • Kpina wielka pisze:

  Po co kręcić takiego gniota ? O co w tym serialu chodzi? Aktorzy wchodzą na plan i bełkoczą jakiejś głupawe dialogi o niczym. Tak, ten serial jest o niczym. Maszynka do zarabiania pieniędzy, aktorzy muszą z czegoś żyć. Nie ma co tu mówić o spełnianiu ambicji artystycznych. Ten serial to robienie idiotów z widzów i z osób w nim grających.

 • Anusia pisze:

  Szkoda, ze pozostali aktorzy nie odeszli. Trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc. Pani Paulina, tez doskonala aktorka, odeszla jeszcze wczesniej. Pani Maja wybrala inna produkcje, poplynela przez Atlantyk…

 • Gośćfrst pisze:

  Pierwsza seria super kilka krotnie oglądałam powtórki ,teraz nie da się na to patrzeć coś okropnego mam wrażenie że sami debile w tej firmie te ich dialogi ,nie wspomnę o grze kompletnie porażka ludzie z ulicy lepiej by zagrali s siostra n Wioli to koszmar .

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska
 • Gość pisze:

  Tempo pracy i trudności dotyczą wszystkich aktorów nie tylko Pani Maji która grała drugoplanowa role, postawiła produkcji nowe warunki umowy i się przeliczyla, nikt jej nie zatrzymywal.. Inni aktorzy grają wkilku produkcjach i jakoś wyrabiają. Za bardzo się ceni a nie przypominam sobie jej wyjątkowo artystycznych ról. Z poprzedniego serialu też zrezygnowała i to też fatalnie o niej świadczy to ze dla Brzyduli wcale jej nie tłumaczy. Takie zachowanie jest wyjątkowo nie ładne w stosunku do produkcji i kolegów aktorów, to jest praca zespołowa.

 • Gość pisze:

  Pani Koleśnik odeszła sama jak zdobyła nagrodę na festiwalu i dostała wiele ciekawych propozycji ,pan Rogucki też ma inne zobowiązania, Pani Maja odeszła bo projekt nie spełniał jej oczekiwan artystycznych i tempo za duże, złożyła propozycje zmian w umowie a produkcja jej nie przyjęła, jakby podpisali aneks czytaj odpowiednie wynagrodzenie to by piała z zachwytu, a tu klops nie potrzebują zmanierowanej aktoreczki. Chciała zmiany w umowie więc wypowiedziała stara w zwiazku z tym odeszła sama. Pan Bobek też ma jakiegoś focha i też mu tempo pracy nie odpowiada, niech się cieszy że ma pracę, podobnie jak pani Maja nie jest zbyt rozchwytywany. Wiadomo że na planach jest różnie, nie zawsze jest komfort pracy, do tego pandemia i przerwy spowodowane kwarantanna ale jak się coś zaczyna to trzeba kończyć a nie odwalać focha i udawać że sie nie wie o co chodzi i dlaczego jej wątek nie jest kontynuowany.

 • Gość pisze:

  Teraz Kamińska nie będzie komentować sprawy? Wcześniej twierdziła, że Maja odeszła sama przez nowy projekt. Chiała zrzucić odpowiedzialność za odejscia na nią. Jak Majka skomentowała jej słowa, dodatkowo ujawniając kulisy powstawania serialu, to teraz wielce nie będzie się na ten temat wypowiadać xD szkoda, że dziennikarka nie nawiązała do słów Kamińskiej z wcześniejszego wywiadu.

  • Gość pisze:

   Okazuje się że pani Kamińska mówiła jako jedyna prawdę, pani Maja odeszła sama postawiła mowę warunki w umowie które produkcja nie przyjęła i jej wątek zakończono, nikt jej nie usunął, natomiast nie prosili jej i to ja bardzo boli bo innych propozycji zawodowych brak

 • Gość pisze:

  Czyli odeszła sama ,tak jak jak z poprzednich seriali.

 • Gość pisze:

  Filip Bobek jak zwykle nastekał sie i nic nie powiedział, ludzie wszedzie pracuja szybko i intensywnie, a jak ktos nie potrafi i projekt nie spełnia jego artystycznych ambicji jak pani Maji to moze zmienic zawód, albo pływac po atlantyku. Młodych zdolnych aktorów nie brakuje . Pani Maja z kazdego serialu odchodzi , sodówka odbija i tyle .

  • Gość pisze:

   Jak się nie znasz to się nie wypowiadaj. Z serialu usunięto też innych aktorów, min. Roguckiego. A Kolesnik czemu nie wraca, choć Kamińska ja zaprasza? Bo jej wstyd. Ciekawe jak Filip Bobek ma skomentować dosadniej sytuację bez zdradzania tajemnic za jakie mógłby beknac? Ja z tej wiadomości czytam że jest tam syf. Zresztą mnóstwo aktorów się chwali że scenariusze trafiają do nich np. o 8 rano a scene mają o 12.

  • Gość pisze:

   Z ,, Zakochanych po uszy ” akurat p Maja zrezygnowała , dla ,,Brzyduli”. A co do ,,Brzyduli” to aktorzy już nieraz przyznawali, że teksty dostawali przed samym wejściem na plan, albo dopiero na nie czekali na planie. Sceny kręcone we wtorek, trafiały do emisji w czwartek na player. Niektóre osoby z produkcji chwaliły się, że niektóre odcinki były pisane na kolanie, tylko po to żeby coś napisać, wyemitować i przedłużyć na siłę serial.

  Wirtualna Polska
  Wirtualna Polska

Najczęściej czytane dziś

Wirtualna Polska

Może Cię zainteresować

×