Bliscy jak nigdy otworzyli się o Ani Przybylskiej. Po raz pierwszy usłyszeliśmy o jej „zastępczym mężu”! Taka przyjaźń to skarb

Katarzyna Bujakiewicz, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jarosław Bieniuk, Anna Przybylska

Katarzyna Bujakiewicz, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jarosław Bieniuk, Anna Przybylska

Bliscy Anny Przybylskiej podzielili się z nami wspomnieniami na jej temat. Katarzyna Bujakiewicz, Jarosław Bieniuk, Szymon Bieniuk i Oliwia Bieniuk. Co powiedzieli? Te informacje były dotąd owiane mgłą tajemnicy.

5 października odbyła się uroczysta premiera filmu dokumentalnego Ania Annie Przybylskiej. Nasza reporterka porozmawiała z gośćmi wydarzenia. Nie zabrakło oczywiście rodziny aktorki, w tym jej partnera – Jarosława, dzieci – Oliwii Szymona, mamy – Krystyny i siostry – Agnieszki. Przyszła też jej najlepsza przyjaciółka, Katarzyna Bujakiewicz, z którą poznała się na planie filmu Rób swoje, ryzyko jest twoje. Ich relacja okazała się na tyle trwała, że przetrwała aż do odejścia Anny. Reporterka Jastrząb Post poprosiła bliskich Przybylskiej o podzielenie się swoimi wspomnieniami na jej temat.

Co nam powiedzieli?

Katarzyna Bujakiewicz o Annie Przybylskiej

Kasia wypowiedziała się jako pierwsza.

Miałam od niej dużo wsparcia i myślę, że w drugą stronę też tak to działało. My tego nigdy nie analizowałyśmy. Zawsze mówiłyśmy, że jesteśmy frendziarami, że się świetnie rozumiemy, że wiemy, co u której. To było naturalne. Ja byłam trochę jej zastępczym mężem – Jarkiem, bo jak był ten etap poznański, to Jarka głównie nie było niż był w domu.

Jak wyglądał typowy wspólny dzień przyjaciółek?

Chodziłyśmy na fitness. Potem jechałyśmy do domu, robiłyśmy zakupy, odbierałyśmy Oliwię z przedszkola. Ania gotowała, a ja składałam pranie. Taka była nasza codzienność. W tym czasie gadałyśmy i to były godziny rozmów.

Co wpływało na to, że tak dobrze się dogadywały?

Miałyśmy takie same temperamenty, co widać w programach, w których razem występowałyśmy.

Ich temperamentność doprowadziła do „zbanowania” je przez TVN.

Pamiętam, że zabronili nam razem iść do Szymona Majewskiego, to ja wtedy założyłam koszulkę z jej wizerunkiem.

Rodzina o Annie Przybylskiej

Jakie jest najlepsze wspomnienie Oliwii związane z jej mamą?

Jest mi ciężko przytoczyć jedno wspomnienie. Mam z nią dużo wspomnień, jednak nie mam jednego, które najlepiej pamiętam.

A co powiedział nam Szymon?

Są one związane z mamą Anny przy filmie „Bilet na Księżyc”. Spędziłem wtedy z mamą dużo czasu sam na sam. Pamiętam bardzo dużo miłych rzeczy np. naukę tekstu wieczorem w hotelu czy wygłupianie się na planie.

Jarosław jeszcze bardziej się otworzył.

Mam wiele pięknych wspomnień. Byliśmy ze sobą 13 lat. Zaczynaliśmy jako dzieciaki i potem dojrzewaliśmy. Dojrzewały nasze kariery. Dojrzewaliśmy jako para, jako związek i potem jako rodzice. Trzymam te piękne momenty w sercu, a niektórymi podzieliłem się w filmie.

Pełne wywiady poniżej.


Anna Przybylska w reklamie Garnier

Anna Przybylska w reklamie Garnier

Oliwia Bieniuk, Jarosław Bieniuk - odsłonięcie muralu w Gdyni

Oliwia Bieniuk, Jarosław Bieniuk - odsłonięcie muralu w Gdyni

Szymon Bieniuk - premiera filmu Ania

Szymon Bieniuk - premiera filmu Ania

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×