Szukaj

Blanka Lipińska trzeci raz wysyła książki dla Katarzyny Bondy. „Zrobiło jej się przykro”. W ostatniej paczce dołączyła gratis

Blanka Lipińska

Blanka Lipińska

Katarzyna Bonda przed naszymi kamerami upomniała Blankę Lipińską. Wypominała jej to, że nadal czeka na książki, które miała jej wysłać już w zeszłym roku. Blanka natomiast twierdzi, że książki zostały wysłane. Nie ukrywa, że jest jej przykro.

Katarzyna Bonda to doskonale znana fanom autorka powieści kryminalnych. Wszystkie jej książki rozchodzą się dosłownie, jak świeże bułeczki. W styczniu zeszłego roku w rozmowie z Jastrząb Post powiedziała ona, że nie przeczytała jeszcze powieści z serii 365 dni, ponieważ nadal czeka na przesyłkę, którą obiecała jej Blanka Lipińska. Od tamtej rozmowy minął ponad rok i okazuje się, że książki nadal nie dotarły, a Kasia publicznie jej to wypomniała.

Blanka Lipińska po raz kolejny wysyła książki do Katarzyny Bondy

Blanka szybko odpowiedziała na zarzuty koleżanki po fachu. Nie ukrywała swojego zdziwienia, ponieważ była pewna, że książki zostały wysłane i otrzymała je ona z gratisem, jaki dołączyła do przesyłki. Autorce erotyków jest z tego powodu bardzo przykro. W rozmowie z Jastrząb Post osoba z otoczenia gwiazdy zdradziła, jak Lipińska zareagowała na komentarz Bondy w sprawie wysyłki.

Blanka Lipińska dwa lata temu obiecała Katarzynie Bondzie przesyłkę ze swoimi książkami.

Blance zrobiło się przykro, bo zadbała o to, by książki zostały dostarczone i wywiązała się z obietnicy. W jej odczuciu ten temat został zakończony. Podpisała cały komplet książek i dorzuciła zaproszenie na premierę filmu 365 dni – mówi Jastrząb Post osoba z otoczenia gwiazdy.

Dodaje też, że Blanka tak bardzo przeżyła słowa Katarzyny, że tym razem chce jej osobiście dostarczyć książki:

Blanka jest słowna. Gdyby wiedziała, że ten wątek tak się rozwinie, to pewnie sama zawiozłaby te książki pani Kasi.

Co na to Katarzyna? Jak na razie autorka kryminałów nie odpowiedziała na komentarz Lipińskiej, który możecie przeczytać tutaj.


Katarzyna Bonda – Psy 3. W imię zasad, premiera filmu

Katarzyna Bonda – Psy 3. W imię zasad, premiera filmu

Katarzyna Bonda rozstała się z Remigiuszem Mrozem

Katarzyna Bonda rozstała się z Remigiuszem Mrozem

Blanka Lipińska w nowym kolorze włosów

Blanka Lipińska w nowym kolorze włosów

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×