Blanka Lipińska nie uprawia seksu! Powód zaskakuje, tak samo jak jej dieta [WIDEO]

Blanka Lipińska - o życiu łóżkowym

Blanka Lipińska - o życiu łóżkowym

Blanka Lipińska zdradziła reporterce Jastrząb Post, jak to się dzieje, że ma taką piękną figurę.

Na konferencji promującej film 365 dni, Blanka Lipińska zachwyciła wszystkich swoją figurą. Pisarka sporo schudła. Okazało się, że sekretem jej pięknej figury jest praca i brak stałego związku.

Blanka Lipińska – jak to się dzieje, że ma taką fenomenalną figurę?

Jaki jest zatem sekret fenomenalnej figury Blanki Lipińskiej? Czy jest to jakaś specjalna dieta?

Dużo pracuje. Mało jem. Rozstanie z moim partnerem spowodowało, że w lodówce jest kapusta kiszona, cebula i czerwone wino. Od takiego zestawu ciężko jest utyć. Lecę z wagi z dnia na dzień. Wcześniej lodówka była zatowarowana, ale z racji tego, że jestem singlem widać po mnie, że poluję. Jestem bardzo szczupła. Można zobaczyć kiedy jestem zakochana. Wtedy tyję. Kobieta szczęśliwa- kobieta grubsza. Kobieta singiel – kobieta chuda jak patyk. Ja teraz stawiam na pracę. Nie jestem w stanie poświęcić się życiu osobistemu, więc się go wyzbyłam na najbliższe dwa lata, bo tyle potrwa produkcja. Tu się chcę spełnić. Chce mieć czystą głowę do tego. Ja naprawdę nie mam czasu. Chodzę w czapce tydzień, bo tyle czasu zajmuje mi praca. Więc gdzie tutaj jest miejsce, żeby się zakochać. Na razie wolę nikogo nie krzywdzić sobą, a uszczęśliwiać ludzi kolejnymi filmami.

[wp_quiz id=”609″]

Jak się okazuje, mimo że zachęca do tego Polaków, sama pisarka na chwilę obecną nie posiada życia intymnego.

Nie mam potrzeby uprawiania seksu. Jak się tak naoglądasz na produkcji – a to też jest podniecające, jak to się kręci – to mózg jest przekonany, że ten seks uprawia. Jestem tak zajęta, że zapominam o tym. Ale to może i dobrze, bo jestem singlem. A jak wiadomo jestem zwolenniczką seksu w związkach, więc żeby uprawiać seks, musiałabym wejść w jakiś związek.

Całość rozmowy w materiale wideo.

Przypomnijmy, że Blanka Lipińska wydała 365 dni, książkę, która szybko została okrzyknięta mianem polskiego Greya. Zainteresowanie powieścią było tak duże, że postanowiono ją zekranizować. Sama autorka mocno zaangażowała się w produkcję.

Pierwsza część trafi do kin już na początku lutego.

Zobacz: Blanka Lipińska pokazała całą obsadę filmu „365 dni”. Kto zagra główne role?


Blanka Lipińska - 365 dni

Blanka Lipińska - 365 dni

Blanka Lipińska - VIVA! Photo Awards 2019

Blanka Lipińska - VIVA! Photo Awards 2019

Blanka Lipińska w bikini

Blanka Lipińska w bikini

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×