Blanka Lipińska wybrała obsadę do swojego filmu! Zdradziła nam, kto zagra główne role w „365 dni”! [WIDEO]

Blanka Lipińska 365 dni film

Blanka Lipińska 365 dni film

Blanka Lipińska wybrała aktorów do ekranizacji powieści erotycznej 365 dni. Autorka bestselleru zdradziła naszej reporterce kim jest para, która wcieli się w główne postaci. Zrobiło się światowo!

Blanka Lipińska to fenomen na rynku literackim. Pisarka wydała trzy części swojej powieści 365 dni, które rozeszły się jak na pniu. Tysiące kobiet oszalało na punkcie romantycznych historii pełnych pikantnych wątków. Autorka dzieła, idąc za ciosem i odpowiadając na liczne prośby swoich czytelników, postanowiła zekranizować pierwszą część swojego bestsellera.

Po tygodniach spekulacji udało się skompletować główną obsadę do filmu 365 dni. Blanka Lipińska w rozmowie z naszą reporterką przyznała, że czołowe role zagrają bardzo przystojny włoski aktor i młoda polska aktora. Nie chciała jednak ujawniać ich nazwisk, zaznaczyła przy tym, że „nie jest to stajnia Vegi”, zatem na pewno nie zobaczymy w produkcji Kasi Warnke czy Julii Wieniawy:

Finiszujemy już. Za trochę ponad miesiąc wyjeżdżamy na Sycylię i zaczynamy zdjęcia. Został wybrane główny aktor, nie mogę powiedzieć kto. Jest Włochem. Bardzo przystojnym, pięknie zbudowanym Włochem, jak on się uśmiecha, to uśmiecha się cały świat. Natomiast Polska aktorka, która została wybrana jest niezwykle piękną, młodą kobietą. Nie jest to stajnia Vegi. Część osób będzie kojarzyło panią, część zapyta kto to i to będzie właśnie bardzo fajne.

Blanka opowiedziała także co nieco o castingach do filmu, który ma wstrząsnąć polską kinematografią co najmniej tak samo bardzo, jak 50 twarzy Greya:

Castingi były długie i bardzo ciekawe, z tego względu, że ten proces jest bardzo ciekawy. Najpierw wybierasz aktorkę, później aktorkę w zderzeniu z drugoplanową aktorką, później w zderzeniu z głównym aktorem, najpierw w scenie zupełnie obłej, później lekko erotycznej, bo trzeba zobaczyć czy jest w ogóle ta chemia. Były długie, były żmudne, ale mam nadzieję, że się udały.

Cała rozmowa poniżej.

Zobacz: Stare zdjęcie blanki Lipińskiej! Aż trudno uwierzyć, że była wtedy takim pączusiem!

Zobacz: Mega fucha przeszła Julii Wieniawie koło nosa! blanka Lipińska zdradziła nam kogo, chciałaby widzieć w ekranizacji swoich książek!

Zobacz: Mikołaj Roznerski w ogniu krytyki! blanka Lipińska uderzyła w jego męskie ego!


Blanka Lipińska – Inauguracja Sezonu Wakacyjnego 2019

Blanka Lipińska – Inauguracja Sezonu Wakacyjnego 2019

Blanka Lipińska – Wielka Gala Gwiazd 2019

Blanka Lipińska – Wielka Gala Gwiazd 2019

Blanka Lipińska - Magnum Fashion Show 2019

Blanka Lipińska - Magnum Fashion Show 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×