Nowy dom Blanki Lipińskiej. Teraz to dopiero zaszalała! Aż z przerażeniem mówi o kosztach [WIDEO]

Blanka Lipińska o nowym domu

Blanka Lipińska o nowym domu

Blanka Lipińska nie przestaje inwestować w nieruchomości. Autorka 365 dni kupiła dom, o którym opowiedziała reporterce Jastrząb Post. Gdzie się znajduje i jak go urządzi?

Blanka Lipińska na fali popularności erotycznego tryptyku z serii 365 dni zrobiła międzynarodową karierę. Książki doczekały się ekranizacji i zostały przetłumaczone na kilka języków. Status bestsellera – poza Polską – uzyskały m.in. w Brazylii, Tajlandii i we Francji. Dzięki wysokiej sprzedaży na konto autorki wpłynęły niemałe pieniądze. Kwoty uzyskane z licencji są na tyle wysokie, że może pozwolić sobie na inwestowanie w kolejne mieszkania.

Chociaż ceny na rynku nieruchomości szaleją, to niezrażona nimi Blanka zdecydowała się kupić kolejną posiadłość. Tym razem postawiła na dom rodzinny, o którym po raz pierwszy opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.

Blanka Lipińska kupiła dom. Jak wygląda?

Pisarka zdradziła Jastrząb Post, na co głównie wydaje zarobione w ostatnich latach pieniądze:

Oczywiście, że inwestuję, bo to jest najbezpieczniejsza moim zdaniem lokata kapitału. Poza tym, nieruchomości idą tak w górę, że kupujesz coś i od razu na tym zyskujesz.

Nowy dom Blanki znajduje się w malowniczym otoczeniu, a jego wyremontowanie nie będzie należało do najtańszych:

Być może już w przyszłym tygodniu będę mogła się pochwalić, że mam coś nowego, fajnego. Godzina drogi od Warszawy. Dom z działką, rzeką, lasem. Absolutnie zaczarowany ogród, długa trawa, niezaprojektowany ogród, dom drewniany, który jest stary i rozsypujący się. O Boże, jakie to będą koszta.

Jak zamierza urządzić swoją nieruchomość? Czy tak jak ostatnio zdecyduje się na mroczy wystrój?

Pięknie. Na pewno nie w czarnych barwach, bo to w ogóle nie jest klimat tego miejsca. To będzie taka wiejska, boathouse’owa sielanka.

Cała rozmowa poniżej, a w galerii zdjęcia z poprzedniego domu gwiazdy.


Blanka Lipińska kupiła mieszkanie

Blanka Lipińska kupiła mieszkanie

Blanka Lipińska pokazała mieszkanie

Blanka Lipińska pokazała mieszkanie

Blanka Lipińska pokazała mieszkanie

Blanka Lipińska pokazała mieszkanie

Komentarze

 • GośćIga pisze:

  Prymityw baba onna napisala ksiazke?

 • Gość pisze:

  No ta Blania głowe na karku ma.

 • Gość pisze:

  ps od fanki dlaczego dogrzewasz dom bo jak ci wypizdzi chate to przez całą zime nie dogrzejesz wie o tym kaźda babcia i dziadek pozdrawiam

 • Gość Nela pisze:

  Odpuść sobie szarości i czernie, przyhamuj z udziwnieniami w sferze sexu to może związek przetrwa. Postaraj się o dziecko i może poukłada się ci w twojej szalonej głowie, a i przestaniesz robić z siebie nie wiadomo co.

 • Gość pisze:

  Zdrowia jak mówi ekonomista w dubaju jest ciepło i nie trzeba grzać a inni grzeją się juź 2 tygodnie bo im zimno śląsk do czechosławacji rozwinięty zachód do niemiec a wschód od wawki do ukrainy i białorusi tak źeby europa nie musiała się wstydzic na świecie tak to leciało ku..wy i cw..le weg i to tyle

  • Gość pisze:

   Blania dbaj o nowego faceta, bo fajnie razem wyglądacie. A ten Baron wybrał sobie najbardziej przypalową celebrytkę w całym szolbiznesie.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×