Będzie kolejna edycja „Big Brothera”? Agnieszka Woźniak-Starak oficjalnie komentuje plany stacji [WIDEO]

Big Brother nowa edycja

Big Brother nowa edycja

Czy TVN planuje kontynuację Big Brothera? Agnieszka Woźniak-Starak w rozmowie z naszą reporterką zdradziła plany stacji i wyjawiła, który uczestnik z ostatniej obsady zrobił na niej największe wrażenie.

16 czerwca poznamy zwycięzcę dobiegającej końca edycji Big Brothera. O główną nagrodę pieniężną w wysokości 100 tysięcy złotych walczą Madzia, Bartek, Radek i Igor. Ostatnie dni to najlepszy moment do podsumowań, o które poprosiliśmy główną prowadzącą flagowy format TVN7 – Agnieszkę Woźniak-Starak.

Gwiazda w rozmowie z naszą reporterką oceniła, co ją najbardziej zaskoczyło w powracającym po 11 latach reality-show i który uczestnik wywarł na niej największe wrażenie:

Mnie dużo rzeczy zaskoczyło. Zaskakuje mnie to, jak oni szybko zapominają o kamerach. Na pewno zaskoczyła mnie Angela, która weszła do programu i widzieliśmy, że dla niej ta obecność kamer nie miała większego znaczenia. Zresztą sama w rozmowie ze mną w programie powiedziała, że po dwóch dniach już przestała zauważać kamery. Mnie zaskakuje to, że oni czasami nie myślą, że są w telewizji. Bo ja na ich miejscu trochę bardzo uważałabym na słowa i na to, co robię. Ale cieszę się, że oni nie uważają i dzięki temu mamy o czym mówić.

W kuluarach mówi się o planach kontynuacji programu, który mógłby pojawić się już w jesiennej ramówce stacji. Co na to Agnieszka?

Ja mam nadzieję, że będzie, ale takiej decyzji jeszcze chyba nie ma, więc zobaczymy. Trzymam kciuki żeby była, bo nie ukrywam, że to jest projekt, w którym ja się bardzo dobrze czuję i który mnie wciągnął, czasem mam wrażenie, że aż za głęboko. Ale dla mnie to jest absolutnie fascynujący eksperyment społeczny. To jesteśmy my w soczewce, to są nasze nastroje. Ja z dużą ciekawością obserwuję też to, co się dzieje w internecie, czasem te opinie są bardzo zgodne z czymś, co ja myślę, jak to odbieram. Czasami zupełnie nie.

Woźniak-Starak zaznacza, że jest gotowa na poprowadzenie kolejnego sezonu Big Brothera, co oznacza, że jesienią nie zobaczymy jej w roli prowadzącej Azja Express:

Ciekawie się to obserwuje i to jest taka praca połączona z przyjemnością. Jeżeli będzie druga edycja to ja mam nadzieję, że tam będę po prostu.

Kto waszym zdaniem wygra program? Zagłosujcie w naszej sondzie.

Zobacz: Odmieniona Jola Rutowicz wraca do “Big Brothera”! Teraz to zupełnie inna osoba!

Zobacz: Tyle płacą w “Big Brotherze”! Kasia wyszła z programu i wyjawiła, ile zarobiła!

Zobacz: Big Brother: Madzia przyznała się do zmiany płci: “Byłam Michałem”


Agnieszka Woźniak-Starak – Promemoria Warsaw

Agnieszka Woźniak-Starak – Promemoria Warsaw

Agnieszka Woźniak-Starak w różowym garniturze

Agnieszka Woźniak-Starak w różowym garniturze

Agnieszka Woźniak-Starak przefarbowała włosy

Agnieszka Woźniak-Starak przefarbowała włosy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×