Szukaj

Maja Sablewska wchodzi do „Big Brothera”! Tylko nam ujawniła kulisy rozmów z produkcją [WIDEO]

Maja Sablewska nową gwiazdą Big Brothera. Stylistka gościnnie pojawi się w programie. O szczegółach swojej wizyty opowiedziała w rozmowie z naszą reporterką.
Maja Sablewska, Big Brother

Maja Sablewska, Big Brother

Maja Sablewska ostatnio nieco zwolniła tempo i po 6 latach postanowiła zrobić sobie przerwę od pracy na planie swojego show. Jej program o metamorfozach, który cieszył się ogromną popularnością, zniknął z anteny, ale tylko po to, by niebawem wrócić w nowej, odświeżonej formie.

W jednym z odcinków gościem Majki była wnuczka Leszka Millera, charyzmatyczna Monika Miller, która teraz z powodzeniem występuje w Tańcu z gwiazdami:

Nie oglądam „Tańca z Gwiazdami”, ale Monikę jak najbardziej kojarzę i kibicuje jej. To jest dziewczyna, która bardzo wiele w życiu przeszła. Wydaje mi się, że w ogóle taniec uwalnia emocje i bardzo jej pomoże. Z tego, co miałam okazję z nią pracować, to ona jest jeszcze bardzo młoda, więc ta świadomość i charakter jej się kształtują, oby w jak najlepszą stronę. Wydaje mi się, że w każdym programie w dzisiejszych czasach trzeba postawić na autentyczność i wtedy ma się szanse zajść daleko.

Maja Sablewska o udziale w programie Big Brother

Jak się okazało, Maja już niebawem pojawi się w Big Brotherze! Gwiazda gościnnie zamieszka w domu Wielkiego Brata, gdzie będzie miała okazję sprawdzić, jak to jest żyć w świecie bez internetu. To na pewno będzie dla niej niezwykle ciekawe doświadczenie:

Pierwszą edycję pary razy oglądałam,a to dlatego, że moja mama jest fanka tego programu. Ja będę miała okazję pracować przy tym projekcie. Wejdę na chwilkę do Domu Wielkiego Brata. Dostałam taką propozycję i byłam otwarta – wyznała Sablewska w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Maja przekonuje, że Polacy są głodni takich produkcji jak Big Brother:

To, że oglądamy takie programy jak „Big Brother” – live, najlepiej pokazuje, że ludzie chcą prawdy. Chcą prawdziwych emocji. I to w tym programie jest, i wydaje mi się, że ona tam jest prawdziwa, dlatego tak długo już sobie radzi.

Liczymy na kilka scen pod prysznicem. Pozowanie w negliży Maja ma przecież opanowane do perfekcji 😉


Maja Sablewska pokazała się we francuskich majtkach

Maja Sablewska pokazała się we francuskich majtkach

Maja Sablewska nago pod prysznicem

Maja Sablewska nago pod prysznicem

Maja Sablewska w bieliźnie pod prysznicem

Maja Sablewska w bieliźnie pod prysznicem

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×