Szukaj

Wzruszona Karolina z „Big Brothera” o tragicznej śmierci Janusza Dzięcioła: „Bardzo mnie to dotknęło” [WIDEO]

Karolina Wnęk, Janusz Dzięcioł

Karolina Wnęk, Janusz Dzięcioł

Big Brother: Karolina Wnęk skomentowała śmierć Janusza Dzęcioła. Bohaterka poprzedniego sezonu przekazała rodzinie, bliskim i fanom zwycięzcy pierwszej, legendarnej edycji show najszczersze kondolencje.

6 grudnia w Białym Borze zmarł Janusz Dzięcioł, który zyskał ogromną popularność w pierwszej dekadzie XXI wieku. Mężczyzna wygrał pierwszą polską edycję Big Brothera, który wówczas oglądało nawet do 10 milionów widzów. Dla wielu Polaków był synonimem empatii, spokoju i życzliwości. Widzowie pokochali go od początku trwania show, a on sam z sentymentem wracał wspomnieniami do czasów, gdy odseparowany od świata walczył o 500 tysięcy złotych.

Big Brother: Karolina Wnęk o śmierci Janusza Dzięcioła

Big Brother powrócił na antenę w 2019 roku, po 15 latach przerwy. Jedną z bardziej lubianych uczestniczek była Karolina Wnęk, dla której przygoda z programem zakończyła się w czwartym tygodniu. Choć nie dotarła do finału, to jest jedną z niewielu osób, które po opuszczeniu Domu Wielkiego Brata zyskały grono wiernych fanów i wciąż są obecne w mediach.

Ostatnio Karolina uczestniczyła w gali Mister Supranational, podczas której na miejscu dopingowała reprezentanta Polski, Tomasza Zarzyckiego. Wnęk w rozmowie z naszą reporterką wyraziła ogromny smutek z powodu śmierci Janusza Dzięcioła.

Jako uczestniczki programu „Big Brother” bardzo mnie to dotknęło. Jak dowiedziałam się w piątek o tej tragedii bardzo mnie to uderzyło. Składam kondolencje dla rodziny pana Janusza. Niech spoczywa w pokoju.

Janusz Dzięcioł, zwycięzca Big Brothera nie żyje

Janusz Dzięcioł, zwycięzca Big Brothera nie żyje

Janusz Dzięcioł to niejedyny uczestnik reality-show, który zginął w tragicznych okolicznościach. Swego czasu media żyły tajemniczą i do dziś niewyjaśnioną śmiercią Anny Baranowskiej, która brała udział w tej samej edycji Big Brothera, co Dzięcioł. Pojawiły się nawet opinie, że nad bohaterami pierwszego sezonu show krąży klątwa. Co na ten temat sądzi Karolina?

Raczej nie wierzę w fatum lub klątwy. Bardzo sceptycznie do wszystkiego podchodzę. Raczej wszystko jest zapisane u góry i tak miało po prostu być.

Zobaczcie całą rozmowę z gwiazdą poprzedniej edycji hitu TVN7.

Zobacz: Co wykazała sekcja zwłok Janusza Dzięcioła? Do mediów wyciekły nieoficjalne informacje


Janusz Dzięcioł - Big Brother 2019

Janusz Dzięcioł - Big Brother 2019

Janusz Dzięcioł wygrał pierwszą edycję Big Brothera

Janusz Dzięcioł wygrał pierwszą edycję Big Brothera

Janusz Dzięcioł wygrał pierwszą edycję Big Brothera

Janusz Dzięcioł wygrał pierwszą edycję Big Brothera

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×