Szukaj

Kamil z „Big Brothera” o Madzi Wójcik. Więcej ich dzieli niż łączy: „To są inne targety” [WIDEO]

Kamil Lemieszewski i Madzia Wójcik

Kamil Lemieszewski i Madzia Wójcik wygrali program Big Brother. Zwycięzca drugiej edycji ocenił poprzednią triumfatorkę. Jasno dał do zrozumienia, co myśli na jej temat.

W 2019 roku TVN reaktywował hit sprzed 18 lat – program Big Brother. Dotychczas wyemitowano dwie edycje i prawdopodobnie szybko nie zobaczymy kolejnej. Oba sezony zakończyły się zwycięstwem dwóch zupełnie różnych osób. Najpierw wygrała kolorowa, grzeczna i słodka Madzia Wójcik, a potem czupurny, odważny i lubiący wsadzać kij w mrowisko Kamil Lemieszewski.

Big Brother. Kamil Lemieszewski o Madzi Wójcik

Triumfator drugiego sezonu był niedawno naszym gościem na wideo czacie. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post odniósł się do porównań do Madzi. Uważa, że oboje żyją w różnych światach – mają inne pasje, zainteresowania i odbiorców.

Madzia ma zupełnie innych odbiorców niż ja. To są inne targety. Madzia jest śliczną kobietą, ma piękną sylwetkę. Ona bardzo dużo czasu poświęca na makijaż, gdzie szczególnie młode kobiety lubią patrzeć, jak ona sobie z tym radzi. Ja jestem dzikim zwierzem, osobą kreatywną, działam w modzie, gotuję, produkuję. Madzia tego nie robi. Madzia robi to, co większość osób teraz, czyli siedzi w domu. Siedzi i opowiada o tym, jak ciężko jest siedzieć w domu. A ja podróżuję. Może narażam życie.

Zdaniem niektórych, Kamil niejednokrotnie umniejsza Madzi i komplementuje ją w taki sposób, aby jednak wbić jej szpilę.

Ja nie umniejszam ani Madzi, ani sobie. Jeżeli ktoś coś robi w taki sposób, to czemu tego nie nazwać poprawnie?  Nie mówię, że to, co ona robi jest złe. Jeżeli ktoś lubi spędzać czas w taki sposób, to ma do tego prawo i niechaj tak robi. Ja lubię spędzać czas w zupełnie inny sposób.

Jesteście fanami Kamila czy wolicie Madzię?

Zapis live’a z Kamilem Lemieszewskim:

Obejrzyjcie też naszą rozmowę z Madzią:

View this post on Instagram

Zwyciężczyni Big Brothera @madzia.official ???? odpowiedziała na pytania czytelników Jastrząb Post (dziękujemy! ????????). Rozmowę poprowadziła nasza reporterka @karolina_motylewska. ???? • #bigbrother #igtv #madziaofficial

A post shared by JastrzabPost.pl ???? (@jastrzabpost.pl) on


Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2

Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2

Madzia Wójcik – finał Big Brothera

Madzia Wójcik – finał Big Brothera

Madzia Wójcik – finał Big Brother 2

Madzia Wójcik – finał Big Brother 2

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×